Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kezdtem szőrös lenni de...

Kezdtem szőrös lenni de anyukám szerint még korai eltávolítani viszont engem rettenetesen zavar, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A lábaim meg a hónaljam is kezdett szőrös lenni ,anyu nem akarja hogy leszedjem azt mondja korai de èn nem tudok így kényelmesen ...hohyismondjam..èlni.mit tegyek?
2016. ápr. 30. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar, akkor szedd le. Nem éri meg, hogy rosszul érezd magad.
2016. ápr. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hány éves vagy,de ha édesanyámon múlik akkor én még 17 évesen is szőrös lábbal+hónaljjal jártam volna,mert szerinte kit zavar az... Pár száz forint az eldobható borotva, inkább szedd le a szőrt,mint kikészítsen,miközben várod,hogy végre megengedik.
2016. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Emlékszem erre az időszakra, mikor én már kezdtem szőrösödni, de a szüleim még nem dolgozták fel, hogy nem vagyok már gyerek és ugye gyerek ne szőrtelenítsen, mert minek.

Az én tanácsom: vegyél egy borotvát. A fürdőszobában nem lát senki, és miután leszedted, úgysem fogja ragasztóval visszaragasztani rád amit leszedtél.

2016. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szőrteleníts, nem a szüleid dolga, szóval ebbe igazán nem értem miért szólnának bele. Bajod nem lesz tőle, nekik sem...
2016. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!