Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok, fiúk! Nektek lehet az...

Lányok, fiúk! Nektek lehet az egy kizáró ok, hogy azért nem jöttök össze valakivel mert tetoválása van?

Figyelt kérdés
2017. júl. 27. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Igen, nekem nem tetszik, és engem undorít a látvány. (Elvileg nincs kifogásom az ellen, ha valaki tetováltatja magát, nem ítélem el, de párként nem tudnék ilyen valakivel együtt lenni)
2017. júl. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
ha nem tetszik a tetoválása, akkor lehet.
2017. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
En sem vagyok annyira tetovalas parti, de ha izleses es nem feltuno johet :D
2017. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem is van egy csomó tetoválásom, úgyhogy nem kizáró ok, kivéve, ha valami nagyon gáz tetoválása van az illetőnek, mondjuk egy náci swastika meg ilyenek
2017. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem bejön inkább, nekem is van. De nem feltétel. Igazából nem számít, az emberbe szeretek bele, nem a bőrébe.
2017. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan tetkója van, mint amiket a snake_pit instagram oldalra kiraknak, akkor nem jönnék össze vele.
2017. júl. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
59%
Nem jön be, nem akarok semmi ilyet nézegetni a partneremen 30-40 éven keresztül mert most divat 5-10 évig
2017. júl. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem a tetoválásokat, de azért van egy határ, tehát nekem az például nem jön be, ha egy srác tetőtől talpig ki van varrva. Valamint sajnos sokan csak azért tetováltatnak mert "hú, milyen menő és ilyen kell nekem is", lehetőleg minél olcsóbban és az általában olyan is lesz... Szerintem ezért kevés, szép, kidolgozott, igényes tetoválást látni és megmondom őszintén, hogy engem például zavarna, ha csak valami csúnya firka lenne rajta, bár mondjuk nem nekem kell, hogy tetsszen, de nem tudom....Valamint, ha valami irdatlan nagy baromság lenne rajta vagy mondjuk az előző "élete párjainak" a neve stb., akkor az is zavarna.
2017. júl. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból bejön és nekem is van pár, de akad olyan tetoválás ami lelohaszt teljesen. Volt egy csajom aki a combjai belső részére 20-25 centis portrét tetováltatott a régi kutyáiról. Szex közben ha ránéztem a combjaira bánatos szemú bernáthegyik néztek vissza rám, na az egyáltalán nem jött be.
2017. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bár nekem nincs tetoválásom, de általában nem zavar. Pl. ha valakinek a karja van kitetoválva, vagy a háta, stb. Viszont az már nem tetszik, ha tetőtől talpig valaki ki van varrva.
2017. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!