Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Galaxist idéző, színes tetovál...

Galaxist idéző, színes tetoválással (plusz egyszerű, fehér vonalak vannak még benne) melyik tetoválót érdemes felkeresnem?

Figyelt kérdés
Nem éppen realisztikusságra megyek, illetve az se lenne baj, ha a tetováló hajlandó lenne rajzról dolgozni (persze szükséges változtatásokkal, hogy tényleg okés legyen a minta).

2017. júl. 28. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Olyan tetoválót keress, aki otthon van az akvarell, watercolor tetoválásokban, ez nagyon hasonló azokhoz.

Én meleg szívvel ajánlom DarkArt Zsófit, bár nem ez a fő profilja, de nagyon profi a színes tetoválásokban, hasonlót nekem ő készített.

Illetve nézd meg esetleg a Wonderland Tattoo-s lányokat, nekik több ilyen galaxisos munkájukat láttam már, Lili a főfő ilyen téren náluk, de talán nem csak nála láttam ilyet megosztva. :)


(Vidéket illetően passzolok, de mindenképp olyat keress, akinek van akvarell a portfóliójában.)

2017. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :)
2017. júl. 28. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!