Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eü -i munkaruha. Hol érdemes?

Eü -i munkaruha. Hol érdemes?

Figyelt kérdés
Eü-i gyakorlatra készülök és emiatt szeretnék fehér munkaruhát venni. Szettben (nadrág felső) mert külön külön borsos ára van. Találtam is pár hete egy jó honlapot, ahol 9e ft körül volt, de most nem találom. :( Annyira emlékszem, hogy maga az oldal háttere rózsaszínes volt. Hátha valaki tudja. Vagy bármelyik másik oldalról is érdekel, ha tudnátok fehér szettet küldeni. Postai megoldással rendelném, mert vidéki vagyok.

2017. márc. 7. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég oda egy H&M-es fehér szűk nadrág is 3500ft+köpeny vagy ahelyett egy sima fehér felső kb 1500ft, + egy papucsba kínaiban 1500ft. = 6500ft. Biztosan tudom mert nekem is ezek vannak és voltam benne egészségügyu gyakorlaton.Mondjuk én ukrajnából hozattam fehér köpenyt is mindössze 2700 ft-ért.
2017. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!