Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel érdemes tisztítani, az...

Mivel érdemes tisztítani, az Adidas cipőmet, hogy fehér legyen ismét?

Figyelt kérdés

Egy ehhez hasonló darabról van szó, a lényeg az alsó fehér csík, amihez keresek valami jó tisztítószert.


[link]



2016. nov. 9. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sima szappan és körömkefe. Jól meg kell kefélni.
2016. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor a sima szappan ennyit számít? Mert a langyos víz és körömkefe megvolt, de olyan érdekes gumiból van az a fehér talprész, hogy szinte egy gramm szennyeződést nem bírtam levakarni.
2016. nov. 9. 14:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze kell hozzá szappan, tusfürdő, mosogatószer, valami.

Ha így sem jön le, akkor az már elszíneződés, nem kosz.

2016. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Cif krém a legjobb.
2016. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 hun_74 ***** válasza:

Én fehér sportcipőben mindig csak tiszta bőrt veszek ( velúr, ill textil kizárva, mivel baromira jól néznek ki kb az első koszfoltig, de nem fogod a textilt naponta kimosni)...

Most egy hófehér new balance-om van amit minden hordás után körömkefével, meg max szapannal lesikálok, így hónapok múlva is úgy néz ki, minha vadi új lenne... Persze a fűzőjét is sűrűn kimosom melegvízzel, egy lavórban,fehérítős mosóporral... Tapasztalatom szerint a fehérítős mosópor jobban fehérít, mint az egyszerű mosógél... Nyugodtan sznob hülyézzetek le ez miatt... :D

2016. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be hogy fogkefével és fogrémmel jól megsikáltam olyan lett mintha új lenne.
2016. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hibajavító.
2016. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Koromkefe.
2016. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A fogkefe fogkrémes nekem is bevált. :)
2016. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na az enyém nagyon makacs szürkeség volt, már azt hittem ez is elszíneződés, de a mosogatószivacs hátuljával (a durvával) eszméletlenül megsikáltam, és előjött a rég nem látott hófehér színe :D
2016. nov. 14. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!