Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Másfél hetes (11 napos)...

Másfél hetes (11 napos) tetoválásról, baj ha nem jött le a varr?

Figyelt kérdés
egyszerre csináltattam 2 tetkót ...a kezemre és a lábamra, a kezemen lejött már bőven...de a lábam tiszta varr.nem baj ez?
2017. júl. 29. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit csináltál vele? A tetoválásnak nem lenne szabad varosodni.
2017. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kenegesd tovább bepanthennel, ahogy eddig. Bőrfelülettől és mérettől függően nem tökéletesen egyforma a gyógyulási idő, pl. a lábadra mélyebben ütötték, kevésbé "mozog" a bőr, mint a karodon. Általában két hetet szoktak mondani a gyógyulási időnek, ebben még bőven benne vagy.
2017. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem szabad varrososdni?

hát sztem minden tetoválás sebvarrosodással jár...

tudod amikor száraz lekopó darabkák esnek le róla ...az a varr

2017. júl. 29. 12:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok: nekem azt mondták anno, hogy ha varosodik az baj. Fóliáznom kellett 3 napig és abszolút nem volt rajta var, csak a száraz, kijött festék pergett le róla kenegetéskor.


De nekem is eltelt vagy 2- 2 és fél hét, mire már nem jött róla festék.

2017. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

a varrosodás nem azt jelenti hogy gyógyul?

a seb is varrosodik úgy gyógyul....

akkor eddig rosszul tudtam...

2017. júl. 29. 12:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne aggódj, egyről beszéltek, csak az első válaszoló hámlásként aposztrofálja ugyanezt a jelenséget, amit leírtál: száraz bőrdarabkák esnek le róla szépen apránként. :) nem szabad dörzsölni, bőrt lehúzogatni, csak kenegesd tovább, ahogy eddig, majd elmúlik. :)
2017. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a 6osnak van igaza. Ugyanarról beszélünk. :)
2017. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!