Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fiúk/Férfiak, titeket zavarna...

Fiúk/Férfiak, titeket zavarna egy ilyen tetoválás?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, ősszel lesz az első tetoválásom. Egy galambpárt tetováltatok a jobb bokámra, ami a romantikát fejezi ki számomra. Titeket zavarna egy lányon a tetoválás? Mi a véleményetek erről a szimbólumról és a bokatetoválásról?

2017. aug. 7. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem tök fölösleges, egy bokatetoválás nem zavarna, de nem is tetszene. 22/f
2017. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem meg ne érdekeljen mások véleménye... Igaz lány vagyok de sosem kértem ki senki véleményét főleg a saját testemmel kapcsolatban akinek teszel teszel akinek nem nem. Ne törődj ezzel csak ÉLJ 20/L 7 tetkó tulajdonosa...
2017. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
amíg ízléses és nincs szétvarrva a karod v a hátad, addig nem nagyon izgatna. Am látni kellene, mert így nem tudom milyen pontosan.
2017. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen
2017. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha egészhátas halálfejeket és hullákat varratnál magadra, akkor is megkérdeznéd, hogy zavarja-e a fiúkákat? kit érdekel? :D ha azt mondják zavar, akkor elveted az ötleted és sose valósítod meg amit TE akartál? mert a férfiaknak nem tetszik? na ne....
2017. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szerintem mondjuk ez még aranyos is, ízlésesebb, mint egy ugyanekkora koponya vagy skorpió.

17/F

2017. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem bejönnek a tetovált lányok
2017. aug. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek jó pár tetkoja van nekem tetszenek a tetkos csajok , mivel nyaktol bokáig elég sok tetkom van így minden mellet a tetkok is össze kötnek minket :) 2016-os tetoválok éjszakáján jöttünk össze azota összeköltözés és minden.... Ő 24L én 27F
2017. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!