Nektek tetszik?

Figyelt kérdés

Már tettem itt ki kérdést korábban erről, de akkor kép nélkül. Egy ilyen galambpárt szeretnék a jobb bokám fölé tetováltatni. A fotót az interneten találtam, de nem tetoválás, hanem falmatrica. Ezt a képet mutatom majd a tetoválónak, ő meg kiegészíti. Rajzol hozzá faágat amin ülnek, szemet, a csőrüket fehéren hagyja, és a kevésbé művészi vonalaikat a madaraknak jobban kidolgozza. A kérdésem az, hogy nektek hogy tetszene ez a kép tetoválásban picit részletesebbé alakítva? Természetesen van jelentése számomra a mintának, és nekem tetszik is, csak kíváncsi vagyok mások véleményére. Köszönöm előre is!

[link]



2017. aug. 30. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű!
2017. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tetszik! Szép a minta, nem is elcsépelt. Reméljük a tetoválás maga is jó lesz. Legyen sok örömöd benne!
2017. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, örülök, hogy ti is szépnek találjátok.:)
2017. aug. 31. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!