Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Gaz lenne 15 evesen tetkot...

Gaz lenne 15 evesen tetkot csinaltatni?

Figyelt kérdés
Szeretnek egy tetovalast, a jobb karomra, belulre. Nem csak holmi mintat, nagyon eros jelentessel biro kis rajzot. Nem kell nagyra gondolni, kb egy 5x5cm-set. Gaz lenne, vagy nem? Es ha nem, kb mennyibe kerulne???
2017. szept. 11. 16:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid engedik akkor csináltasd. Manapság a fiatalok körében ez "menő"nek számít. Idővel kopni fog a színe és újra kell színezni. 30.000,- Ft körül van
2017. szept. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
69%
10000 gondold át. Szerintem ez nem egy jó döntés. Fiatal vagy még, ráérsz a tetoválásal. Nem szeretnélek befojásolni, de szerintem mindenképpen hanyagold és várj még vele pár évet.
2017. szept. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy ami nagyon erős jelentéssel bír számodra, az nem a fejedben és a szívedben van? Minek azt a karodra karcoltatni? Hogy más is lássa, hogy te milyen "egyedi" vagy? Nem érzed, hogy onnantól kezdve csorbulna az egésznek a jelentése?
2017. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Gáz...

1.Csak 16 éves kortol lehet,akkor is szülői engedély kell

2.Még fogsz nőni szóval a minta lehet el fog nyúlni

2017. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
NE!!!! A 18-at mindenképp várd meg, mert addig még nyúlhat a bőröd!!!
2017. szept. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Normális szalonban nem vállalnak el 18 év alatt (ez nagyon helyes), a házhoz menő sufnitetoválókat meg felejtsd el. Ráadásul még növésben vagy, reltorzulhat a minta. Kénytelen leszel várni pár évet, ha szép, rendesen megcsinált eredményre vágysz.
2017. szept. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Haat, tudok par helyet ahol 15 alatt is csinaltatnak tetovalast. Leginkabb ay elnyulastol, torzulastol felek, de ez csak egy kerdes volt nem kell nekem ugrani
2017. szept. 12. 07:42
 8/18 anonim ***** válasza:

Még ne.

Ami most 15 évesen nagyon erős jelentőséggel bír az lehet, hogy 10 év múlva már nem fog annyira, hogy a karodon mutogasd.

És már eleve rossz hely az ahol 15 évesnek ezt vállalnák.

16 felett csak szülői engedéllyel.

2017. szept. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

15 évesen nem csinálhatnak tetoválást, 16 felett is csak szülői engedéllyel.

Ahol megcsinálják neked 15 alatt, az olyan hely is, maradjunk annyiban. Esélyesen más szabályokra is kevésbé figyelnek, nem lesz olyan minőségű a tetoválás, mint szeretnéd.


Várd ki a 16-ot, és addig is keress egy normális, minőségi szalont. Egyébként, ha komolyan gondolod, akkor nem gáz, bár én a te korodban tudatosan vártam inkább. Elvégre egy életen át hordott dologról van szó, nagyon is jó teszt, hogy később is akarom-e. :)

De ha biztos vagy benne, akkor semmiképp sem gáz. Csak tényleg ne ilyen sufnihelyen csináld, annyit nem ér.

Amúgy szalontól függően 12-18-ezer, függ a minta stílusától, bonyolultságától, szalon minőségétől, stb.

2017. szept. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hat igazabol, egy sir, egy nev, egy datum meg egy kisebb rozsa lenne a tetovalas. Koszonom, mindenkeppen kivarom a tizenhatot, nem tudtam hogy csak afolott lehet,fertozest meg nem akarok elkapni. Koszi megegyszer.
2017. szept. 12. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!