Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 16 Vagyok és már 2 éve kitalál...

Szeba12 kérdése:

16 Vagyok és már 2 éve kitaláltam egy tetoválást és meg akarom csináltatni a kézfejemre akarok egy keresztet a másikra meg egy hangjegyet mutató és a hüvelykujj között érdemes várni vele még 2 évet?

Figyelt kérdés
A tetoválás mérete a kereszt 5 cm a hangjegy meg 3-4 cm kb

2017. okt. 3. 18:52
 1/10 A kérdező kommentje:
bocs a helyes írásért de sietem mint most is :D
2017. okt. 3. 18:53
 2/10 anonim válasza:
Szerintem inkább 4 évet várj. Ha 20 éves fejjel is jó döntésnek véled, akkor varrasd fel. Ha most megvarratod a 14 éves korodban kitalált mintádat, azt később nagyon megbánhatod. Ha idősebb fejjel is keresztet akarsz varratni magadra csináld. Tetkót eltávolítani nem egyszerű dolog. Szóval okosan hozd meg ezt a döntést.
2017. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben még bőven várnék vele!

Nehezen eltakarható helyekre szeretnél tetoválásokat amik akár később hátráltathatnak a munkahelykeresésben is.

Csak mellesleg, kicsit elcsépeltek ezek a "motívumok".

2017. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A mi szalonunk kézre, nyakra vagy arcra 25 alatt nem vállal semmit, kivéve ha takarás.


Az a helyzet, hogy a munkaadók sajnos diszkriminálnak, szóval ennyire fiatalon még ne vágd magad el a lehetőségektől. Ha már vagy 25-30 éves, és a saját lábadon állsz, van valami elképzelésed arról, hogy miből fogsz megélni és hogy megállod-e a helyedet abban a foglalkozásban, akkor majd eldöntheted hogy kell-e neked tetoválás a kezedre.


Ráadásul az ujjakról tudni kell, hogy sanszos, hogy nem marad meg benne a tinta. A tenyered bőrébe nagyon bele kell vésni ahhoz hogy megmaradjon, és többször is át kell majd rajta menni. Azt a hangjegyet szerintem máshova tedd.

2017. okt. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
4-es! Taps a szalonodnak, rendesek vagytok, hogy egy kis tudatosságot visztek az üzletbe!
2017. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem vagyok tetoválásellenes, 20 éves létemre 4 is van (5. készülőben :D), de őszintén nagyon rossz ötletnek tartom, hogy a kézfejedre tetováltass, főleg ilyen fiatalon. Válassz inkább egy másik helyet, amit el tudsz takarni ruhával ha kell.
2017. okt. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
én 14 évesen csináltattam az elsőt alkarra. Azóta van már 3. Most 16 vagyok. Én pont holnap megyek kézfejre varratni. Nyilván sokan azt mondják megbánom ilyenek. Ez idiótaság. Ha olyat varratsz fel ami hozzád kötödik azt nem bánod meg.
2017. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A 6. válaszoló vagyok, és bocsi 7., de muszáj reagálnom :D

Én nem a mintáról akarom a kérdezőt lebeszélni (tudom, hogy az felesleges lenne, meg nem is feltétlenül bánja majd meg), hanem arról, hogy olyan helyre varrasson, főleg ennyi idősen, amit sehogy nem tud eltakarni. És ne haragudj, de 16 évesen még fogalmad sincs, hogy később megbánod-e majd, illetve hogy amikor munkát keresel majd, akkor nem fognak-e diszkriminálni emiatt. Sőt, én már 20 éves vagyok, de még én sem vagyok tisztában ezzel (ezért nem is jutna eszembe ennyire látható helyre csináltatni).

2017. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazából én már dolgozom 2 hónapja. Jelenleg segédmunkásként de persze nem fog ez örökké így lenni itt ugyen yilván ez nem kizáró ok. Viszont már mikor váltok munka kört soha az életben nem dolgoznék olyan helyen ahol ez kizáró ok lehet.
2017. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az a szalon ami kiskorúra tetovál valszeg elég ocsadék lesz. Ha egy hely tesz magasról a jogszabályokra, akkor ott nem tom milyen higéniát meg odafigyelést vársz.


Egy részről nem tudom milyen keretből lesz ez megvalósítva, de egy tisztességes tetováló tisztességes árat is fog kérni. Ha túl olcsó a tetoválás annak oka van, és ez nem egy olyan dolog amiből jó a teszkógazdaságos is.

2017. okt. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!