Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire fáj az első tetoválás?

Mennyire fáj az első tetoválás?

Figyelt kérdés
Ujjamra szeretnék egy kis szöveget és a kézfejemre is egy szöveget oldalra . Gondolom ott eléggé fáj mert vékony a bőr -.
2017. okt. 31. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hova csináltatod illetve hogy milyen magas a fájdalom küszöböd . Érdemes szakemberrel beszélni ez ügyben ha komolyan érdekel , illetve a neten is vannak olyan oldalak ahol ezzel a témával foglalkoznak
2017. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ujjaidra én nem ajánlanám, mert igénybe van véve nagyon a felület, hamar kopni fog a minta.


Egyébként egyénfüggő, hogy kinek mennyire fáj.

2017. okt. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Nekem alkaron van az első, alig éreztem. Az ujjon viszont eléggé fáj, nem is ajánlják mert hamar kikopik. Kopás tekintetében ugyanez van a kezed kisujj felőli oldalán is. Szóval csak akkor vállald be ha később lesz kapacitásod javíttatni.
2017. okt. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én tetováló vagyok, én olyat még nem láttam hogy valaki az ujjain való tetoválást rezzenéstelen arccal ülte volna végig. Mondjuk ki, nem épp kellemes, és ezen kívül pötsölős egy munka.


Azon kívül hogy fáj, ott a fertőzésveszély, a következő két hétben nincs mosogatás, koszba nyúlkálás, ne tedd zsebre a kezed, stb.


A tenyér bőrében nehezen marad meg a tinta. és az ujjpercekben is. Az oldalra kerülő szöveg valószínűleg a kezed teteje felé lesz csúsztatva mert ott jobban megmarad a tinta.

2017. nov. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első az alkaromon belülre készült. Nem kifejezetten fájt, inkább kellemetlen érzés volt. A tetoválógép hangja jobban idegesített. :)
2017. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!