Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit csináljak ha van egy...

Mit csináljak ha van egy tetoválás és magamra szeretném varratni de igazából nincs semmi jelentősége csak szimplán tetszik?

Figyelt kérdés

2017. nov. 2. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Várj vele vagy egy évet, és ha közben csökken a lelkesedésed, akkor felejtős. Ha nő a lelkesedésed, akkor vágj bele.

Én 3 évet vártam a tetoválásommal, pontosan tudtam mi lenne, és hova, és a végén, mikor ránéztem arra a testrészre, az volt a fura, hogy nincs ott. Na akkor varrattam magamra ténylegesen.

2017. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát már 1 éve várok lassan .
2017. nov. 2. 19:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg, ha nem tömegdolog.
2017. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
iránytű, madár, főnix, oroszlán, farkas, álomcsapda, tollpihe, térkép, sakkfigura, gyémánt, korona, idézet mint a stay strong meg love meg hasonló nagyot mondások, pillangó, virág na kb ezek jutottak eszembe egyből ezek köül valamelyik akkor az tömegtetkó
2017. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem, csak akkor csináltasd meg, ha nem óriási, egyedi, és olyan testrészedre elfér, ahol öregkorodban a bőröd nem fog lógni, ráncosodni.

Ja, és még jövőre is tetszeni fog.:-)

2017. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha tetszik, akkor azért mégis csak van valamilyen jelentősége. Valamiért tetszik. Azt találd ki, miért pont az tetszik, és megszűnnek a kétségeid ;)
2017. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Várj vele vagy egy évet, és ha találsz még tetoválószalont, akkor csináltasd meg. Lassan kezd ugyanis lecsengeni a tetkódivat, és a szalontulajdonosoknak más bevételi forrás után kell nézniük.
2017. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Azt tetováltatsz magadra amit csak akarsz!!Ha Neked tetszik,ne foglalkozz azzal,hogy más mit gondol(vagy mond)!!;)
2017. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!