Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tattoo hámlása nem igazán...

Tattoo hámlása nem igazán akar elkezdődni, illetve ahol lehámlott ott homályos szürke?

Figyelt kérdés
Sziasztok!. Már 5 napja kenem bepantel és nem akar hámlani a tattoo, illetve csak az egyik részen a kezemen fák vannak és a legfelső bőrréteg lehámlott a fekete színel együtt és alatta ilyen homályos szürkés a minta. Mindent betartotam foliázás kenegetés mindig is vigyáztam rá. De most kicsit kétségbe vagyok esve és sehol másol se hámlik csak azon az egyik fán.

2017. nov. 18. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, teljesen időben vagy. Eleve az első két-három napban fóliázod, addig nem tud hámlani, a gyógyulási folyamat csak utána indul meg. (Ez pont azért kell amúgy, mert amúgy túl gyors lenne a gyógyulás-hámlás, ami minőségromlást eredményezhet.)


Kenegesd továbbra is, nincsen egyelőre gond. A fakulással nem érdemes foglalkozni, amíg nem hámlott le teljesen, és nem látod a végleges verziót. Tapasztalat, én folyamatosan a frászt hoztam magamra, hogy decsúnyalesz. :)

Hámlás során a bőröd felválik. Olyan, mintha az iratfóliát eltartod a papírtól, ami benne van - az is tök homályos, olvashatatlan. Na, a te eseted ugyanez, mivel a bőr nem simul szépen, teljesen eltorzítja, amit látsz.

Természetesen előfordul, hogy a bőr kidobja a festéket, és javítani kell, de ezt akkor döntsd el, ha meggyógyul teljesen, akkor látod majd.

2017. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez természetes, hogy hámlás után kicsit fakóbb a téma. De bőven időben vagy. Mondjuk fóliázni csak első éjszaka kellett volna ;-)
2017. nov. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!