Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek szürke garbós,...

Szerintetek szürke garbós, kicsit csillámos miniruha testszínű harisnyával és fekete magassarkú combcsizmával milyen? A ruha is és a csizma is nagyon egyszerű, semmi cicoma. Lehet akár elegáns is az ilyen összeállítás, vagy inkább k. vás?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki szép csinos hozzá, nagyon jól állhat. Képet tudnál mutatni esetleg am? :)
2011. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PT-Daniel ***** válasza:

Szükseges hozza a megfelelö alak, de en speciel odavagyok a garbokert. Nagyon stilusosan ki tudjak emelni egy lany alakjat.


Ugy elkepzelve nagyon dögös összeallitas.

2011. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így leírva jól hangzik. Nekem is van combcsizmám(bár az enyém lapos, nagyon egyszerű darab) sokszor hordom pulóverruhával.
2011. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondják csinos vagyok (170/54), csak tartok kicsit tőle, h ribizlibokrosnak tűnnék, képet esetleg holnap tudok mellékelni :)
2011. márc. 9. 19:13
 5/5 M.B.K. ***** válasza:
szerintem ez nagyon elegáns,de nem értem,hogy miért k.vás minden ami nem ér a földig,istenem,szerintem ez az összeállítás amit leírtál szuperül állna neked :),talán én még felvennék hozzá valami kiegészítőt mondjuk egy fekete-szürke hajpántot,vagy egy ezüst nyakláncot vagy ilyesmit,de biztos jól fogsz kinézni,hajrá ^^
2014. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!