Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnőm Szürke ötven árnyalatát akar "játszani" velem? Teljesen "szűz" vagyok a témában.

Figyelt kérdés

A barátnőm a napokban egyértelműen jelezte felém, hogy bejönnek neki az ilyen szürke ötven árnyalata szerű "szexjátékok". Engem nem izgat fel különösebben a dolog, de érte hajlandó vagyok bizonyos határokig belemenni a játékba. Csak éppen teljességgel 0 ötletem van, hogy honnan is kéne nekifogni.


Gyors segítség kéne, néhány szó, hogy egyáltalán hogyan álljak a dologhoz, vagy valami tipp, hogy mégis mit "szabad" / mit várhat tőlem?


U.I. Én 21, barátnőm 20 éves.



2015. okt. 6. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Én szakítanék a helyedben.


Nagyon hülyének kell lennie valakinek, hogy abból a fostengerből vegyen ötleteket.

2015. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki hogy azok nem igaziak voltak, es az igazi olyan fajta szex jatekok masok. Elobb nezzen o is utanna. De ha nem akarsz vele errol beszelni egyszeruen kotozd ki az agyhoz es dugd meg jol

18/L

2015. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó gondolat menetét követve utána fenekeld el és vidd el a magán helikoptereden egy körre ... nézzetek ink közösen utána a bdsm-nek és egyezzetek meg abban mi az ami mindkettőtöknek bele fér
2015. okt. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
A kötözés szerintem nagyon jó dolog. Akár összekötni a kezeket. A szemlefedés is egy izgató dolog szerintem. azonkívül nekem egy finom kézzel való fenekelés " bünti" is belefér. Nem kell túlzásba esni. A könyvbe ezenkívül volt még : szájba vett jégkockával ingerelni a melleket, vagy fagyit enni a másik testeről. Remélem segítettem :) L
2015. okt. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Itt az egyik árnyalat.

[link]

2015. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
...
2015. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szürke50árnyalatát vagy valódi BDSM-et? Előbbi esetben zaklasd rendszeresen, kontrolláld minden tevékenységét, erőszakold rá a saját elképzeléseidet, különösen akkor, ha ő nem szeretné, és úgy általában építs ki egy abuzív kapcsolatot, mint könyvben/filmben.


Ha viszont igazi BDSM-re vágytok, akkor szépen beszéljétek meg, hogy ki mit szeretne, mire vágyik és mi tabu, döntsétek el közösen, hogy hol vannak a határok, egyezzetek meg menekülőszóban és mindennél jobban figyeljetek egymásra és a biztonságra. A biztonság és a kölcsönös, szabad akaratból történő beleegyezés létfontosságú, ha pedig minden oké és tényleg száz százalékig megbíztok egymásban, akkor mehet a kísérletezés ízlés szerint.

2015. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 DominaReniMrMazo válasza:

Nagyon érdekes ez a kérdés!

Ám erre nem lehet röviden, néhány szóban válaszolni.

Ugyanis ahhoz, hogy az ember el tudja dönteni, hogy beszáll egy ilyen "játékba" vagy sem, sok mindent ismernie kell! Elsősorban önmagát, de nem kevésbé fontos, hogy a partnerét is ismerje!!

Ez a fajta szexuális kapcsolat nem jöhet létre, ha nincs meg a résztvevők között, a FELTÉTLEN és MAXIMÁLIS BIZALOM!!!

Nem szabad bedőlni az - "érdek propaganda" - vélemény nyilvánításainak sem pró, sem kontra!!!

A BDSM nem mai találmány!!

Hiszen már Gárdonyi Géza, az Egri csillagok című művében is leírt egy BDSM jelenetet, két oldalon át ecsetelve a történteket!! Ez a filmben is benne van!!

Tehát mielőtt még itt fikázni kezdené bárki is ezt a szexuális formát, előtte olvasson többet!

Természetesen az nem probléma, ha valakinek ez nem jön be, ám attól még nem kell mások kedvét is megingatni ez irányban.

Mert valaki undorodik az orális szextől, a többiek kedvét is el kell venni tőle??

Ez ugye hülyeség.


A másik!!!

Ilyen BDSM jellegű játékba SOHA NE MENJEN BELE SENKI csak szánalomból, szerelem féltésből, stb!

Csak akkor vegyünk részt ilyen játékban, ha MI IS AKARJUK és élvezetből tesszük!!! Egyébként csúfos kudarccal és beláthatatlan következménnyel kell számolni.

Igen! Nagyon izgalmas ez a lekötözős játék!!

Ám itt nem kell azonnal bilincsekre és láncokra gondolni, mert megteszi egy könnyű, finom tapintású selyem sál is.

Ám azt is tartsuk szem előtt, hogy ilyen játékban CSAK olyan párok vegyenek részt, akik számára teljesen mindegy, hogy a Párjuk mit fog csinálni, mert a Párjuk minden érintését élvezik amúgy is!!!


Nagyon röviden ennyit.

Érdeklődés esetén magánlevelezés útján bővebben is írhatok e csodálatos világról.

2016. jan. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Mondd meg neki, hogy neked domina kell.

Aztán pofozd fel és küldd haza a fruskát!

2016. jan. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

(: Az Egri Csillagokban HOL??

Melyik fejezetben?

2016. jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!