Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetováltatnál? Vagy esetleg...

Tetováltatnál? Vagy esetleg van tetkod?

Figyelt kérdés
2017. nov. 28. 10:54
1 2 3
 21/22 $$$$$ ***** válasza:
De emberek ha szerintetek ennyire káros a tetkó akkor egyszerűen nem csináltattok. De ahoz mi közötök van hogy masok csináltatnak ? 😂 Egyébkent meg abszolút nem divat XD . Engem abszolút nem érdekel hogy látjak e vag nem . Én azért varrattam fel mert nekem fontos amit felvaerattam. És kb.7. Es kotom ótá fel akartam varratni ezt a mintat. Es meg van egy par hasonló mintam amit fel dogok varratni. Nem divat tetkóm van es a többi se az lesz....
2017. dec. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nincs tetkóm, és nem is lesz. Sok lány tartja szexinek, de nekem nem tetszenek. Főleg a sok divattetkó, hogy "believe", meg anya születési dátuma római számmal :'D


Vagy kandzsis tetkók, úgy hogy semmi kötődés nincs ázsiához és fogalma sincs mit jelent.


Keményebbnek fogsz tőle tűnni, de nem leszel az.


Az én öltözködési stílusomba amúgy se illene bele, én nem látom értelmét.


20F

2017. dec. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!