Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondolnátok legelőször...

Mit gondolnátok legelőször arról az emberről ha meglátnátok rajta pl. ezt a tetoválást?

Figyelt kérdés

Szimpla kívácsiságból kérdezem.


[link]



2017. dec. 2. 19:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azert ezt eleg nehezen latna meg az ember. Amugy en szemely szerint ha meg is latnam, nem gondolnek az egvilagon semmit. De amugy mit kellene gondolni?
2017. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Semmit. Az aki itt felsorolta, hogy "tiszteletlen, tucat stb", hidd el, azok se gondolnának az égvilágon semmit, most is csak azért írtak ilyeneket, mert adtál rá okot nekik.
2017. dec. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Észre sem venném, ha mégis, fel sem tűnne és semmit nem gondolnék. Amúgy teljesen fantáziátlan, legyenrajtamisvalamitetkó hatása van.
2017. dec. 3. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Szerintem is a "semmit nem gondolnék" a jó válasz.

Aki azt írta tiszteletlen, nem normális.

2017. dec. 3. 04:02
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem két tetkóm van.

Az egyik az alkaromon sima fekete matyóvirág ami olyan 10-15 centis lehet.

A másik színes a vádlimon. Cseresznyevirág rajta egy sárga madárkával.

A lábamon lévő tetkót imádom. A karomon nem szeretem. Talán mert az az első tetkóm, és bár azt tudtam, hogy virágot szeretnék, és igen én is rózsát de nem olyat amit linkeltél. De lebeszéltek róla. Mondták többen is, hogy a rózsa legyen bármilyen unalmas, tucat, és minden második embernek az van. Így lett matyóvirág. Mai napig bánom, de ez már véglegesen megmarad.

De soha nem érdekelt, hogy ki mit gondol a tetkóimról. Nem érdekel, hogy valakik szerint tucat, vagy nem egyedi.. Engem ez nem érdekel. Én nem jövök azzal a szöveggel sem, hogy pl:

-azért cseresznyevirág mert emlékem vannak róla.. Nincs semmi emlékem, sőt allergiás vagyok a cseresznyére. A madarak közül is a kacsák a kedvenceim, nem egy sárga rigó..

Budapesti nőként nem hagyomány nekem a matyóminta sem.

Egyszerűen csak szépnek találtam őket, és ezek tetszettek.

Ha akarsz tetkót, akkor ne érdekeljen, hogy ki mit gondol. De azt nagyon gondold át, hogy mi lesz rajtad, mert lehet egy életre megbánod.

Ja, és én 40 évesen csináltattam az első tetkómat, 2 évvel később a másodikat.

Most agyalok egy harmadik tetkón, csak még nem tudom, hogy mondjam meg a családomnak, akik szerint kettő is elég.

45/N

2017. dec. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

#15

Köszönöm a normális választ.

Szerintem elég "nagylány" vagy már ahhoz, hogy saját magad dönts a testedről. Ha szeretnél egy harmadikat akkor ne érdekeljen, hogy a család szerint már kettő is sok.

2017. dec. 3. 12:06
 17/19 anonim ***** válasza:
Sexy, nekem is van hasonlo... :)
2017. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, valakinek az emlékére hordja, mert elég szomorkás ez a fekete virág.
2017. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szép, elegáns, minimalista.

Nekem abszolút nyertes ^^

2017. dec. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!