Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondolnátok elsőre egy...

Mit gondolnátok elsőre egy ilyen lányról? Mi lenne a reakciótok, ha a suliban, utcán meglátnátok? +kép

Figyelt kérdés

Egy ilyen hajú lányról lenne szó:

[link]



2017. márc. 23. 14:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Különösebben nem gondolnék róla semmit,neki ilyen a stílusa.Elsőre biztos fura lenne,de ha például suliban mindennap látnám egy idő után már nem is foglalkoznék vele.
2017. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Tuti bámulnám egy kicsit (persze nem feltünően) ...de úgy lennék vele, hogy fiatal még, had kísérletezzen. Majd kinövi.
2017. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
11%

#2 vagyok: én egyébként jobban szeretem, ha valaki természetesen bájos (az sem baj, ha nem csudaszép). Pl.:

[link]

2017. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Orulnek , hogy nem az En parom..
2017. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
12%
Azt, hogy egy kiskamasz, aki rohadtul egyedinek akar tűnni ezzel a felkapott melanimartinez (vagy hogyhívják) frizkóval. Már eleve ez az énekes csaj sem túl eredeti, hisz a szötnyellától inspirálódott...hát még az a csaj, aki, a másolat másolata...
2017. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Ismerek egy lányt akinek ugyanilyen haja van, igazából semmi különös reakciót nem váltott ki belőlem. Lehet csak azért mert mikor én középsulis voltam akkor fénykorát élte az emo korszak és ennél még extrémebb színes hajakat láttam. Én sosem festeném ilyenre, másokon viszont kifejezetten tetszik.
2017. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Több ilyent láttam már. Mindig eltűnődtem rajta, hogy a sötét, vagy a világos haj áll neki jobban. :D
2017. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

Azt gondolnám, hogy személyiségzavaros.


De sokkal többtől függne, hogy mi lenne róla a véleményem. Amúgy is teljesen mindegy, hogy mit gondolnak olyan emberek, akik csak elmennek melletted az utcán.

2017. márc. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%
Ha mindig oldalról làtom van nem zavar. Legalàbb akkor egyszinű a haja..
2017. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
Ha lopna valamit, jól megzavarná a szemtanúkat, meg a rendőröket.
2017. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!