Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, szerintetek ez a szoknya...

Fiúk, szerintetek ez a szoknya már túl rövidnek számít? Ha ilyenbe jelenne meg a barátnőtök, mit szólnátok? És ha az utcán meglátnátok egy lányt ilyen szoknyában, mit gondolnátok róla? Ha lehet, kort is írjatok, légyszi. : )

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2017. jún. 28. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Combközépig érő mindkettő. Szerintem felvehető utcára. Van egy aranyszabály hogy túl rövid a szoknya, ha az oldalt leengedett kezednél rövidebb. A második képen látszik, hogy egy fél tenyérnyivel hosszabb ennél. Teljesen jó, koszolidált. Nekem teszik az ilyen a barátnőmön és más lányokon is. Sőt, megfelelő helyen akár kicsit rövidebb is. Nyár van, csak lazán!
2017. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem túl rövidek. Akkor lenne túlzás, ha nagyon testre cuppanóak is lennének.
2017. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
A második képen a fél melle kint van a csajnak, na az a probléma. A szoknyával semmi gond.
2017. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

Ez mar tul rovid , nem utcara valo!

Ha ilyenbe jelenne meg a parom akkor az elso utunk egy ruhauzletbe vezetne!

Utolso ! Az zavar hogy felig kint van a no melle?

Engem a pitcsagatyak zavarnak jobban mert az inkabb k rvas!

2017. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Ez nagyon csinos.es simán felvezetés utcára szerintem ebbe semmi kirívó nincs.nem simul a fenekedhez úgy hogy meg a tanga is látszódjon szoval eléggé rendben van:)
2017. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 lány voltam
2017. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha a barátnőm hordaná és miközben sétálunk,minden második pasi a lábait vizslatná,akkor azért zavarna,egyébként nem gáz.Más nők meg azt hordanak,amit akarnak,engem csak az zavar,ha látszik rajta,hogy beképzelt,és csak azért öltözik így,hogy visszaéljen vele;

"Haha,hogy csorgatja a nyálát a sok szerencsétlen hülye" vagy ha megnézi egy férfi,akkor orrát fennhordva érezteti vele,hogy mekkora bunkó.Az ilyenek nagyon szánalmasak,mert látszik,hogy szinte csak a testükkel tudnak elismerést szerezni.

36 vagyok.

2017. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!