Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyi ido mulva gyogyul be a...

Mennyi ido mulva gyogyul be a tetovalasom?

Figyelt kérdés

Ma tetovaltattam es azt szeretnem tudni,hogy

Mennyi mulva gyogyul be ?

Mivel lehet hatekonyan apolni?

Lehet e vele furdeni?



2017. dec. 8. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

1 hét mindenképp kell, de inkább 2 a biztos.

Bepanthen Plus-szal kend, nem kell vastagon. Nem szabad hagyni kiszáradni mert úgy belemennek a bacik.

Fóliázni csak az első 1-2 napban kell, ha ruha ér hozzá akkor több napig is fóliázd. De otthon hagyd szabadon nyugodtan, hadd levegőzzön.

Tusolni lehet de NE áztasd. Zuhanyozd le róla a krémet és hagyd száradni levegőn és kend be mielőtt kiszáradna.

2017. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és szappan meg tusfürdő se érje, csak sima tiszta víz.
2017. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És ezeket nem mondta el az, aki a tetoválást készítette? Hát miféle kóklernél voltál te?

egyébként amit előttem írt a user, az korrekt info.

2017. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1,2 vagyok.

Igen igaza van, ezeket mind elmondja egy normális tetoválós, és van nekik papírjuk is amin a kezelési mód le van írva.

Nekem 5 tetkóm van de mindegyiknél elmondták mit kell vele csinálni, hogy ne fertőződjön el. Te hol voltál tetováltatni? Ugye nem egy haver firkált össze egy panel kisszobájában?

2017. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. A teljes gyógyulási idő 1-2 hónap. A részeleges, tehát amikor már nem "látszik semmi" az olyan 2-3 hét.

2. Bepanthen KRÉM-el. Nem kenőccsel, nem pluszal, hanem sima, eredeti Bepanthen krémmel. első héten 3 óránként kenegesd vele vékonyan a tetovált felületet. Utána elég lesz olyan 6-8 óránként. 1-2 hónap után pedig elhagyhatod a krémet.

3. A tetoválástól számított 1 hónapon belül SZIGORÚAN tilos nyilvános fürdőbe, strandra menni. Persze ha az otthoni kádas/zuhanyzós fürdésre gondoltál akkor a zuhanyzás nyugodtan mehet már az első héten is akár, de arra figyelj hogy ne áztasd a tetoválást, tehát a fürdés szintén kizárva min. 3 hétig. Persze ha a kezeden van akkor csak kiemeled a kádból aztán jóazúgy' :D


Üdv egy tetováló

2017. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
biztos jó tetkót csinált...
2017. dec. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!