Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagyon "nem illik" előre...

Nagyon "nem illik" előre megszabni a tetoválónak az árat?

Figyelt kérdés

Nagyon règóta tervezem, hogy varratok egy tetoválást, már meg is van a minta. Viszont egyèb okok miatt nem tudok/akarok rá sokat költeni. 5-7 centis virágrol lenne szó. Nagyon ciki megírni a tetováló művésznek hogy maximum 20.000 ft-ot tudok rászánni? Mert tudom nem ez lenne a menete ès nem kène èrdekrlnie hogy mennyi stb. Legrosszabb esetben várok mèg, de már így is több mint egy ève várom hogy mehessek.

Szerintetek nagyon nem illik?


2018. jan. 4. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem piac, nem alkudozunk, és nem mi szabjuk az árat.
2018. jan. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég gáz. Ez is szolgáltatóipar, annyi az ára amennyi, nem a kuncsaft szabja meg.
2018. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Rákérdezhetsz hogy kijön-e 20 ezerből és ha nem, akkor vársz még és gyűjtesz hozzá. Ha nem túl bonyolult minta akkor szerintem kijön.
2018. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem amikor megbeszélitek a mintát akkor nyugodtan mondhatod neki, hogy ennyi és ennyi pénzed van, szeretnéd, ha kijönne belőle. Meg fogja mondani, hogy elvállalja-e vagy nem
2018. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha budapesti vagy, akkor ajánlom az Artúr tatto szalont. Szerintem nagyon jó munkáik vannak és nagyon kedves emberek. Ők órabérben dolgoznak. Ha jól emlékszem 6-8ezer körül van az órabérük.
2018. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs benne satír, akkod kétlem, hogy elkérnek ennyit érte. Ha van, akkor is ilysn max. 15e-t tudok elképzelni.

Utóirat vidéki vagyok. Nagyvárosi árakkal nem vagyok tisztában.

2018. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!