Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért lett ilyen csúnya a...

Miért lett ilyen csúnya a tetoválásom? Már át lett ütve egyszer, mit lehetne csinálni vele?

Figyelt kérdés
2018. jan. 23. 11:16
 1/7 A kérdező kommentje:
2018. jan. 23. 11:20
 2/7 anonim válasza:
76%

Nem tudom, de én tetoválásnak sem szívesen hívnám ezt a gyerek rajzot vagy firkát vagy mi ez.

Menj el egy normális szalonba, hogy fedjék le valami normális tetoválással

2018. jan. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Mi a probléma? Hogy egyenletlen a vonal? Vagy hogy nem ér össze fennt? Igazából ez egy organikus kézzel rajzolt dolognak tűnik, szóval szerintem nincs durván szembeszökő probléma.


Egyrészt egy jó fájdalmas helyen van, nem tom ugráltál-e, meg hát jó közel a gyűrődéshez.

Minden egyes alkalommal ha mozgatod a csuklódat, az feltépi a varrt, és irritálja a sebet.


Egyébként meg szvsz minden egyes negyed millimétert mikro-menedzselni, mert a bőr egy élő dolog, néha szétfut benne a tinta. Ez egyébként a beleegyezésin is rajta kéne hogy legyen, szóval elvileg aláírtad.



De szerintem túl aggódod.

2018. jan. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Ehh...sorry, de szerintem ezt valami béna csinálta.

Privátban tudok neked ajánlani 2 helyet is ahol jártam, és ki tudnak hozni belőle valami igényesebb, összetettebb dolgot, mert ez így egy gyerekrajznak néz ki.

2018. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi a baj vele?
2018. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Probléma ott kezdődik hogy ezt nem egy hozzáértő/ tapasztalt tetováló készítette. Látszik, hogy a vonal vezetés nem valami szép. A mélységén látszik, hogy nem volt biztos a tetováló a megfelelő mélységben ezért itt ott vastagabb / pöttyös a vonal. A géptartás sem volt megfelelő látszik, a vonalakon hogy döntve fogta a tetováló gépet. Ezért van a bőr alatt megfolyva!


Csuklón a tetoválások alapból kicsit jobban fakulnak/jobban kopik. De ahhoz idő kell... Másodjára pedig átütve sem megfelelő. Miért nem megfelelő szakemberrel készítetted? Nem gond az hogyha háznál varratsz mert ott is vannak nagyon jók és igényes tetoválók. Ugyan úgy szalonba is vannak borzasztó és igénytelen tetoválók.

2018. jan. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne búsulj,nekem igy is tetszik.
2018. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!