Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A fólia alatt nedves volt a...

A fólia alatt nedves volt a tetoválás, ez nem baj?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltattam egy színes tetoválást, nrm nagy minta. Este bekentem bepanthennel, meg is száradt, viszont reggelre mikor felkeltem, a fólia alatt megizzadt a karom. Ettől lesz valami baja? Nagyon felázhatott? Én nem veszek észre rajta semmit, de hajlamos vagyok ilyenkor bebeszélni magamnak..

köszönöm



2018. jan. 24. 06:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz semmi baja.reggel meg este cserélj rajta fóliát és kend át.mikor leveszed a foliat varjál pár percet,hogy megszáradjon,kend át és tedd fel az új fóliát.
2018. jan. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek ilyen.

Szedd le a fóliát és zuhanyozd le langyos vízzel, hogy lejöjjön róla az a trutyi, és kend be Bepanthen Plus-szal.

Otthon nem kell befóliáznod, hagyjad hadd levegőzzön. A fólia alatt csak bepunnyad.

Amikor elmész valahova akkor fóliázd be, de csak az első 2-3 napban, hogy ne menjen piszok a sebbe és ne dörzsölje a ruha.

2018. jan. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Napközben 3-4 óránként cseréld a fóliát és kend újra, de éjszaka természetesen emiatt nem kell felkelni, nem lesz tőle semmi baja. Az első 2-3 nap után (attól függően, hogy a tetoválód mit mondott) úgyis lekerül a fólia, utána már csak a krémezés marad. :)

A lényeg, hogy sima Bepanthennel kend kb. egy hétig, amíg teljesen le nem hámlik a felület. Itt is a 3-4 óra a mérvadó, de még inkább az, hogy ne száradjon ki a bőröd. Ha érzed, hogy húzódik, akkor kend be nyugodtan.


A gyógyulás után is érdemes egy hónapig testápolózni, de a bepanthent ilyenkor már el kell hagyni (mivel hámosító, ezért a gyógyulás után nem tesz jót a mintának).

2018. jan. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Az egyetlen funkciója a fóliának, hogy a kosz ne menjen be, a tinta ne menjen rá a ruhádra.
2018. jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem gaz, ez egy teljesen normalis dolog. A színes tetovalasok alapbol jobban lokik a tintat. Ezert folia alatt mindig jobban dzsuvasodnak. Napi 4-5x csereld a foliat es mindig mattra takaritsd le a tetovalasod. Napi 3x4 mehet a bepanten (mindenkeppen sima kell plusz az nem jo) mielott kezeled bepantennel erdemes fel orat szabadon hagyni szellozni.
2018. jan. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!