Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Septum piercinget miért nem...

Septum piercinget miért nem tudom befordítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma csináltattam septum piercinget (kb.3 órája). Nem nagyon mozgattam, de azért megnéztem, hogy be lehet-e fordítani. Elég kicsi az ékszer átmérője és eléggé lent lett szúrva. Utolsó éves vagyok gimiben, így iskolában nem szeretném, ha látszana. Nem azért, mert érdekel más véleménye (van kb.15 tetoválásom, takarható helyen), hanem mert nem akarok emiatt érettségi előtt hátrányba kerülni.

Mit csináljak, hogy ne látszódjon? Esetleg tekerjem le a golyót az egyik feléről? Szabad ezt pár óra elteltével?


+Milyen piercinget vegyek, ha ez túl hosszú nekem? Nem tetszik, mert kevésbé feltűnőt akartam, de ez majdnem a számig leér.



2018. febr. 6. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Egyenlőre szerintem ameddig nem gyógyul be a seb addig ne mozgasd. Amúgy én sem tudtam befordítani a septumomat. Most egy pici ezüst szinű golyózáras karika van bent patkó helyett. De volt elötte bent egy sima egyszerű karika is ami rásimult az orrom aljára. Az kevésbé volt feltünő mint a patkó pc.
2018. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot:) Én szeretnék a patkónál maradni, de lehet, hogy másik méret kéne belőle. Így nem szeretném hagyni egy napig sem, mert undorító, hogy inni sem tudok

A tőle, mer a számon van szinte a vége.

A piercinges szerint 10 nap múlva már cserélhetek.

2018. febr. 6. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!