Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Még várjak ezzel a tetoválással?

Még várjak ezzel a tetoválással?

Figyelt kérdés

Van egy minta amit évek óta magamra szeretnék tetováltatni csak azt nem döntöttem eddig el hogy pontosan hogy nézzen ki, milyen stílusban.

Az egyik nap láttam egy tetoválást és az első gondolatom az volt hogy "ez, EZ a stílus a tökéletes, így gyönyörű lenne" és tényleg nagyon megtetszett de nem tudom mennyire jó ötlet bevállalni ilyen hamar, vagy a stíluson már nem éri meg annyit gondolkozni?


2018. febr. 11. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, hogy vársz vele egy hónapot, és ha még akkor is ezt gondolod jónak, akkor hajrá.
2018. febr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, a minta évek óta megvolt, a stílus nem, max egy hónap alatt eldőlt, hogy tényleg az lesz, és ebben már benne volt a "keressünk hozzá tetoválót, akinek ez a stílusa", "ki a szimpatikus, levelezzünk, találkozzunk" játék is. Lassan másfél éves a tetoválás, nem bántam meg. :)
2018. febr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!