Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kinek hogy vált be a szemöldök...

Kinek hogy vált be a szemöldök tetoválás eltávolítás?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam, hogy eltávolíttatom lézerrel a szemöldököm (kétszer volt tetoválva, első alkalommal feketével, rendes tetoválással, második alkalommal pedig barnával, sminktetováló csinálta), viszont azt olvastam, hogy utána nem biztos, hogy bevenné az új tetoválást a bőröm. Hallottam olyat is, hogy akinek valami problémája van a májával, annak nem ajánlják. Nekem az epémmel van gond, begörcsöl, ha olyat eszem. Ez gond lehet? Egyre jobban azt érzem, hogy hagyom így ahogy van a szemöldököm. Nagyon félek tőle, hogy csúnya lesz. Ráadásul nagyon drága és egy élet, mire eltűnik. Volt valakinek ezzel kapcsolatban negatív tapasztalata? Válaszokat előre is köszönöm!

2018. márc. 11. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:
51%

Nem kötekedni akarok, de mibe telt volna ha minden nap rá szánsz 2 percet és szemöldök ceruzával megformázod magadnak? Azon kivül millió lehetőség van magadnak kiszedni, csipesz, viasz, viaszos papír, stb. Ne mondja nekem senki,hogy érteni kell hozzá, én is anno nulla hozzá értéssel kezdtem, most meg mindenki azt kérdezi melyik szalonban csináltatom a szemöldököm. Jobban megéri így mint szét tetováltatni, főleg feketére aztán egy világosabb hajszínnél fogod a fejed, hogy nem passzol a hajad színéhez.

Szerintem ha már így is úgy is ki van tetoválva és kikopva is annyira akkor csináld magadnak akár ceruzával akár szemöldök festő púderrel. És nem kell féltsd a májad sem.

2018. márc. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!