Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a velemenyed a tetovalasokrol?

Mi a velemenyed a tetovalasokrol?

Figyelt kérdés

Tetszik? Ha nem, miert nem? :D


Neked van? Lesz? Csak tetszett vagy jelent js valamit? Miota van? :D


A korod es a nemed kerlek ird melle, koszonom.


18/L



2018. márc. 19. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy igényes tetoválás funkcionálhat díszként egy testen.

Tetszik, van és lesz is még. Számomra sokat jelent. 3 éve csináltattam.

22/F

2018. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint nagyon tetszenek, de csak a bonyolultabb, jelentéssel bíró darabok. De sajátot nem szeretnék, másokon szivesebben nézem.

19/L

2018. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Hmmm...ez egy jó kérdés. :D

Tetszik másokon és rengeteget gondolkoztam azon, hogy én is szívesen csináltatnék. De eddig még nem volt bátorságom. Jobban belegondoltam, hogy életem végéig rajtam lesz, nem akarom megbánni stb. Ugyanakkor engem abszolút nem zavar ha másokon van. Még az sem ha valakinek az arcát ékesíti.( Persze csak mértékkel.) :D

Nem értettem soha azokat az elvakult, konzervatív embereket akik teljes mértékben elítélik a tetováltakat. Például nem dolgozhat olyan ember óvodában, hivatalos helyen, akinek látszódik a tetoválása. Miért indul hátrányból? Miért kell ferde szemmel nézni rá? A tetoválás jó esetben hozzátartozik szószerint hozzátartozik a viselőjéhez, mint egy anyajegy kb. :D Nem lesz tőle sem jobb, sem rosszabb személyiség, munkaerő.


Érzem lesz tetoválásom. Ötlet van. Idő kérdése. :)


18l

2018. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Nincs, és nem szeretnék.

Viszont nincs azzal semmi bajom, ha valaji tetováltat, az mindenkinek a saját ügye.

Azt nem szeretem csak, amikor ilyen nagyon sablon dolgokat csináltatnak, vagy össze vissza mindenfélét teljesen rendszertelenül

Egy - vagy több- igényes tetoválás, jól elhelyezve szerintem nagyon szép tud lenni.

16l

2018. márc. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat, hasznosak voltak, ment a zold!

Tovabbi valaszokat is szivesen fogadok :)

2018. márc. 19. 20:07
 6/12 $$$$$ ***** válasza:
57%

Nekem nagyon tetszik.(a lanyoknak is nagyon jól áll, szerintem szebb lesz tőle egy lány) Jelenleg egy van de lesz még. Mar meg is van az ötlet hogy mi . De egy igeret miatt jövőnyarig várok vele(a többivel meg egy kicsit többet(jelenleg meg 4-et akarok)) . És a mostaninak és a többinek is amit akarok van jelentése.

17/F

2018. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tetszik, és gyerekes módja az önkifejezésnek. 32 N
2018. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem tetszik.

Számomra sablonos dolog ma már. Régebben amennyire egyedi volt manapság annyira tucat, de ha nem lenne az akkor sem tetszene szerintem.


Nem ítélem el azt akin van, sőt tök mindegy nekem csak az fontos hogy azon az 1 emberen ne legyen aki majd nekem igazán fontos lesz :)


21F

2018. márc. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Gregoryj Borodin válasza:
100%

Egy egyedileg tervezett tetoválás nagyon be tud jönni.

Nem az ilyen tömegtetkó,hogy csillag a tarkón meg hasonló.

Nekem a jobb felkaromon és a jobb alkaromon van egy-egy tetoválás.

Van és lesz is tetkóm még. Akinek meg nem tetszik azt leszarom. Nekem tetszik. Én testem, én életem, én bőröm. :)

2018. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Gregoryj Borodin válasza:

Bocs a vége lemaradt. :D

19/F

2018. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!