Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szépen rajzoló, kreatív...

Szépen rajzoló, kreatív valakit keresek, aki segítségemre lenne tetoválás ügyben (? )

Figyelt kérdés

Személyreszabott tetoválást szeretnék, ebben kérném tehetséges, rajzolni tudó és szerető ember segítségét. Elképzelésem megvan, megvalósítani kell már csak.


Minden egyebet privátban.

Köszönöm a figyelmet :))


18/L


2018. márc. 25. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Aha, és mi lenne ha egy tetoválóhoz mennél, akinek ez a munkája, hogy rajzol neked tetoválást?
2018. márc. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem találok itt senkit, úgy is az lesz, de miért ne kérhetném olyan valaki segítségét akinek ez nem teher, és szívesen segít? :) Ha szereti, akkor élvezi, és ha ügyes és élvezi, akkor miért ne?:D
2018. márc. 25. 15:36
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
mondjuk, mert egy tetováló nem fénymásoló? attól, hogy valaki itt megrajzol neked valamit nem feltétlen lesz az kivitelezhető a bőrödön ill, ugyanaz, ha a tetováló tetoválja épp
2018. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ, szia :)
2018. márc. 25. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Szívesen segít, meg nem teher, tehol élsz?? Szerinted van olyan hülye,aki ingyen dolgozik egy totál vadidegennek?:D te se vagy ép...
2018. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Es ki mondta hogy ingyen? :D

Nem fogom kiírni hogy rajzoljatok nekem x osszegert, mert akkor boldog boldogtalan betalal. Ha valakivel megtudtam volna egyezni, es megvalositja amit elkepzeltem, akkor megegyeztunk volna, es el lett volna intezve.


Jo lenne ha nem okoskodni meg kotekedni jarnatok ide. Amig meg nem tudtok pontos infokat mi merre hany meter, addig pofa laposba szerintem.


Ismet koszontem szepen a figyelmet, tobb valaszra nincs szuksegem, senkitol. Szep estet :);

2018. márc. 25. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!