Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi az útja hogy tetováló...

Mi az útja hogy tetováló lehessek?

Figyelt kérdés

A rajztudás szerintem megvan hozzá, ezt igyekszem folyamatos gyakorlással fejleszteni mélyíteni.

Nincsenek tetováló ismerőseim, csak úgy meg nem akarok ráírni az egyikre. (én nem tudom mennyien zaklathatják őket ezekkel)


Szóval amit nem tudok:

Még mindig van igény újakra? (rengeteg tetováló van, nem tudom mennyire telített a szakma)

Itthon kéne először gépet a kezembe venni, vagy tényleg úgy működik hogy leadom a portfólióm szalonokba?

Ha ez utóbbi akkor honnal tudjam hogy melyik az amelyikben egyáltalán ránéznek? (itt megint leginkább az okozza a dilemmát hogy szükségük van e a normálisabb, igényesebb szalonoknak újakra)

Ha ne szalonnal kezdjek, akkor itthon/tanfolyam? A tanfolyamokkal elég nagy előítéleteim vannak, de ugyanakkor nem akarom hogy valami hülyeség rögzüljön be csak mert itthon állok neki beletanulgatni.


Amit tudok, bár inkább sejtek hisz nem vagyok benne, hogy rengeteget kell gyakorolnom, ezzel kell az elején biztosan kelnem feküdnöm, de ugyanakkor ez inkább vonz mint ijeszt benne..


2018. ápr. 26. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:
A magyar tetováló szövetség tart képzést.
2018. ápr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!