Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Elterjedt egy olyan trend,...

Elterjedt egy olyan trend, hogy hírességeket kérnek meg, hogy írjanak le egy idézetet (ez gyakran a saját dalszövegük) és abból csinálnak a rajongók tetoválást. Te kinek az írásával csináltatnál és milyen szöveget?

Figyelt kérdés

2018. máj. 7. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát,én élő emberre nem igen tudnék példát mondani. Zenében inkább a régebbi zenéket szeretem. Freddy Mercurytól,vagyis Queentől, az I was born to love you című számból valamilyen idézetet esetleg- ezt a dalt sokat hallgattam mikor terhes voltam a kislányommal. Esetleg Show must go on. Illetve egy Fodor Ákos idézet. Három negatív szó; Nincs. Semmi.Baj. Nagyon szeretem még pl. Billy Idolt.. Neki lehet hagynám is,hogy ő maga tetováljon. 😀
2018. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Semmi szín alatt nem csinálnék prolit magamból egy tetoválással.
2018. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a sajátoméval, mert túl menő vagyok :D
2018. máj. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%

Edgar Allan Poe: Quoth the raven: Nevermore!


Amúgy a kézírása is tök szép volt.

2018. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem szeretem az idézetes tetkókat.

De ha mindenáron akarnék, akkor mondjuk a Roadnak vannak idézhető szövegrészletei. Valaki csak tud szépen írni a srácok közül. :D

Angol vagy egyéb idegen nyelvű dalszöveget nem varratnék magamra. Irodalmi idézetet inkább, de ahhoz meg ugye már nincs, aki megírja.

2018. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Horváth Lilikeh válasza:
Hát nem rajongok a tetkók miatt, de ha muszáj lenne választanom akkor a kedvenc sorozatomból a Riverdaleből választanám: ‘Maybe, maybe not...’ idézetet amit többször megismetélnek az évadok során:D
2018. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!