Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék kicsit divatosabban...

Szeretnék kicsit divatosabban öltözni. Ez aránylag kevés pénzből megoldható?

Figyelt kérdés

Mostanában kicsit pénzszűkében állunk, de szeretnék divatosabban öltözködni.

Van esetleg ollyan ékszer ami nagyon divatba jött, és esetleg itthon meg tudnám csinálni? Vagy valami régebbi pólóból valami új, divatosat alkotni? Ezekre nagyon vevő lennék.



2013. júl. 13. 21:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
(Tini lány vagyok)
2013. júl. 13. 22:03
 2/15 anonim ***** válasza:
hát attól függ, mi neked a 'divatosabb' :) nekem hirtelen ezek a 'hippi' ruhák ugrottak be.. szakadt farmer, póló, stb, ezekhez youtube-on egy csomó videó van fent, keress rá h DIY <ruha neve angolul> :D de már találtam maxi szoknyás videót is. amúgy meg javaslom a turikat :D
2013. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

[link]

Ezt próbáld meg

2013. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Érdemes figyelni a leárazásokat, vagy eBay-ről rendelni. Most például a H&M-ben lehet kapni hosszú nadrágokat 2000 Ft-ért, de vettem felsőket 1000-ért. Ékszerekért ilyenkor akár 200 Ft-ért is hozzá lehet jutni. Szoknya 1300, fürdőruha összesen max. 3000. Otthoni praktikákat nem tudok, nem élek velük.
2013. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én ebayről 30ezer ft-ért egy egész ruhatárat rendeltem.
2013. júl. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is gyakran rendelek onnan. Olyan chiffon ingek, amik itthon bolttól függően 5-15 ezer Ft-ba kerülnek, 5-15 dollárért kaphatóak. Átszámolva 3000 Ft-nál többet még nem adtam ki ingért, és a minőségükkel semmi gond. 1-2 kiálló cérnával már találkoztam, de őszintén szólva itthon is vettem már olyan felsőt a Zarában, amiről le kellett vágnom cérnát. Fürdőruhákat szintén 2 ezer körül szoktam rendelni, VS koppintások, pont ugyanolyanok, mint a hivatalos fotókon. Ékszereket is gyakran rendelek. A legtöbbet 1 dollárért (~230 Ft), de nagyobb nyakékeket is kb. 10 dolcsiért lehet kapni, itthon egy statement nyaklánc akár 6 ezerig is elmehet árban.
2013. júl. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%
a 2. válaszolónak: a DIY nem a 'ruha neve angolul' A DIY azt jelenti 'do it yourself', vagyis 'csináld magad' ...
2013. júl. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

második vagyok

tudom hogy azt jelenti. úgy gondoltam, hogy a kedves kérdező beírja youtube keresőbe, h DIY, és utána írja a ruha nevét. :D

2013. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2013. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!