Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi A "never lose hope" pontos...

Mi A "never lose hope" pontos magyar jelentése? Fàjdalmas a tetovàlás csuklóra!?

Figyelt kérdés
Ne veszítsd el a reményt,a reményt ne veszítsd el,a remény soha el nem veszlik?!
2018. máj. 16. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Annyira szomorú vagyok az ilyenek láttán :((
2018. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Annyira béna vagy. 3 szót nem tudsz angolul, de már tetováltatnád magadra. Meg még fosol is tőle.

Gondolom csaj vagy, és max. 14 éves. Az ilyeneket ki kéne tiltani minden létező tetoválószalonból.

2018. máj. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Légyszives nekem ne bénàzz :) 19vagyok ,szép hogy be vagyok fosva ha soha nem volt tetkóm,nem szerencsétlenkedem a jelentéssel,egyszerűen egy normális pontos válaszra vártam.
2018. máj. 16. 23:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy soha ne veszítsd el a reményt.
2018. máj. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves vagy !
2018. máj. 16. 23:50
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Tényleg, mennyire béna vagy.. :D

Nem kell az neked, hidd el.

2018. máj. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 $$$$$ ***** válasza:
0%

Hát nekem még csak a vádlimon can de még lesz egy pár :D . És a vádli kevésbé fájdalmas mint a csukló. Viszont mivel cska három szót akarsz ki fogod bírni :D . És hidd el ha az a tetkó fojtos neked akkor simán megéri :D . Az én vádli tetkóm elég részletes. Egyszer 7 óra 40 perc volt a minta felragaszsával ( vagy nem rom ezt hogy mondjk) meg elkészítésével és 3 vagy 4 kis szúnettel. A második részlet a háttér pedig 2 óra 40 perc. Fájt de bírható volt. És nagyon megérte :D . Már több mint féléve megvan. De mindig örömmel nézek rá és sokáig el tudom nézegetni XD . Ezert is akarok még egy pár tetkót XD . Csak az a fontos higy jól fontold meg hogy mit varratsz fel. Én már kb. 4-5 éve kitalaltam azokat a mintákat amiket akarok. És jelenleg úgy néz kj hogy még ezen kívül 4 tetkóm lesz . Meg 1 en még gondolkodom mert az a minta nemrég született meg a fejemben XD. Én úgy vagyok vele hogy jól meg kell fontolni mert csak egy életen át elkisér :D

17/F

2018. máj. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
"...és soha ne hagyjon el benneteket a remény." :D
2018. máj. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!