Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Vannak, akik a lábfejükre...

Vannak, akik a lábfejükre tetováltatnak. Miért pont oda?

Figyelt kérdés
Ez csak tavaszi-őszi időszakban látszódik /mezítlábas időszak/, így miért pont oda tettetik a különböző mintákat? Egyáltalán mi a jelentősége a tetkóknak?

2018. máj. 20. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Az értelmesebb réteg nem azért tetováltat, hogy mások lássák, hanem saját magának.


"Egyáltalán mi a jelentősége a tetkóknak?"

Ezt a kérdést gondolom nem komolyan kérdezed.

2018. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy gyagyás vagyok, de nem értem ezt a tetkós dolgot. Nem nézem le, elfogadom, hogy valaki ezt szereti, de miért?
2018. máj. 20. 10:46
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Szimbólum.
2018. máj. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

A tetoválások nagyrésze műbalhé, kb 100-ból 1, aki tényleg olyan.

Amúgy nekem is a kedvencem, amikor a lábán a tetkó, de pedikűröst meg nem látott a lába ezer éve.

2018. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Mert tetszik. Ennyire egyszerű.
2018. máj. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Te miért öltözködsz úgy, ahogy? Neked miért olyan a hajad amilyen?

Ennyire volt értelmes a "mi a jelentősége a tetkóknak?" kérdésednek.

Mert az illetőnek az tetszik.

2018. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-6.


Nem, ez nem ilyen egyszerű. Sőt nagyon is bonyolult, ahogy látom. Nem tetet fájdalom árán mindenki az élő, lélegző bőréBE idegen anyagot, csak azért, mert a minta, a rajz tetszik neki. Azért se, ha magán -igazából magában- akar érezni valamilyen üzenetet, ami nem is saját magának szól, hiszen ő tudja, de csak mások látják, szóval igazából a külvilágnak szól, másoknak üzen vele.


Hogy mi a jelentősége, azt nem tudom. Az biztos, hogy üzenet értéke van, valami olyat közölni a külvilággal, amit mások beszéddel, öltözködéssel, stb fejeznek ki. Aki meg magára tetováltatja, az úgy gondolja, hogy nem tudja a magára varratott üzenetet máshogyan eljuttatni a címzettekhez.

2018. jún. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!