Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A kérdesem az lenne, hogy...

A kérdesem az lenne, hogy milyen olyan motivumokat tudtok mondani amik az új életet kezdetét szimbolizálják és nem úgy mint mondjuk a pontos vessző mert nem szerettem volna öngyilkos lenni, de sehol sem találok megfelelőt, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és 5 hónapja költöztem ki Angliába ezért a kérdes :))

2018. máj. 22. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Keress saját motívumot. :) Bármilyen jelentést bele tudsz magyarázni bármibe, a lényeg, hogy neked jelentsen valamit.

Például, nekem a kedvenc állatom van feltetoválva kör alakban, mert a kör az élet körforgását jelzi, hogy minden rossz (és jó) elmúlik egyszer. Nem direkt jelkép, mert "csak" a kedvenc állatom van rajtam, nekem mégis hasonlót jelent, mint amit te szeretnél. :)


Találj ki te is magadnak hasonló jelképet. :)

2018. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :)) de persze en sem másolni szeretnek valakiről vele szeretnem vinni úgymond saját magamat de ertem mire gondolsz koszi :))
2018. máj. 23. 19:28
 3/4 anonim válasza:
Van olyan konkret mantra, vagy az elet csakra szimboluma esetleg. Talan ha egy nagyobbat szeretnel akkor egy fa, vagy hajo. Az irodalomban ezek az elet es az eletut szimbolumai :)
2018. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm 😍☺️
2018. máj. 24. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!