Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen érzés tetoválást viselni?

Milyen érzés tetoválást viselni?

Figyelt kérdés

Gondolkozok tetkón, szoktam nézegetni pl Neymarét, egész jók DE.

Bennem valamiért van egy fura érzés hogy durva hogy ott van, örökre, stb. Valójában akarok is tetoválást, meg nem is.

Szoktam yt-n tetkós videókat nézni, és tök durva hogy kajak varratnak és az adott embernek örökre ottmarad.

Mivan ha egyik nap úgy kel fel, hogy dejó lenne ha nemlenne ott..vagy nemtudom:D csak én érzen ezt? Személyes hülyeség?

19f



2018. máj. 23. 03:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Varom a tovabbi tapasztalatokat:)
2018. máj. 24. 17:23
 12/14 dirtboy ***** válasza:

Régen ugyan ilyen voltam mint te,gondoltam sosem lesz semmi olyan amit egy életen át viselnék.

Most még egy alkalom van hátra és kész a teljes bal karom végig tetoválása.

Igazából így közben rá jöttem hogy vannak amik mindig tetszettek és mégha később nem is lennék esetleg oda értük mert valamiért változok akkor sem rosszabb semmivel mint a csupasz bőrfelület.


Viszont én ilyen neymar meg stb emberkéken lévő tetkókat nem javasolnám,nem jó ötlet szerintem ezek másolgatása.


én magam részéről fekete fehér tetkó és főleg realisztikus ábrázolást kedvelem,ezek véleményem szerint örök tetkók nem csak adott időszak divatstílusa.

2018. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Azon enis gondolkodtar mar, h a sima borfeluletnel az egesz kart vegig borito tetko jobb, de nem tudtam beleelni magam mert gondolatba teljesen mas mint ha tenyleg ott lenne. Lehet h jobb lenne, jobb erzes de mivan ha nemannyira, es ez ijeszt el.

Neymart mint peldat nem azert hoztam fel, mert masolni szeretnem. Csupan azert h latszodjon h nem az ilyen szines, rozsatetkok jonnek be. Nekemis a fekete feher. Az idezet/szoveg tetkok is bejonnek. Pl neymaren nagyon tetszik a nyaktetkoja, a szarny tetovalasert egyenesen oda vagyok meg vissza:D

2018. máj. 25. 01:17
 14/14 Gregoryj Borodin válasza:

Két tetoválás büszke tulajdonosa vagyok. És még lesz egy pár. :D Jobb alkaromon farkas fej körülötte szöveg. Jobb felkar dögcédula saját adatokkal.

Imádom őket. Olyan érzést ad,mintha én picit más lennék,mint a többi. Az összes tetoválásomnak van jelentése. És a következőknek is lesz. :) Ha bizonytalan vagy akkor ne csináltass tetkót. Ha elhatároztad,hogy kell és képes vagy egy életen át viselni akkor menj és varrasd fel. Egyszer élünk és csak egyszer vagyunk fiatalok. :D Szóval jah. Én szeretem és imádom őket.

2018. máj. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!