Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen testapoloval kenjem a...

Milyen testapoloval kenjem a tetkomat miutan lehamlott? Ti mit hasznaltok?

Figyelt kérdés
2018. máj. 27. 22:15
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Én most kaptam egy ilyen baleás tetkóra valót de előtte avonos kakaóssal kentem. Szerintem mindegy csak egy normális testápoló legyen. Én csak azt néztem hogy gyorsan beszívódjon és ne ragadjon. Plusz használj rá fényvédőt ha kimész.
2018. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehetőleg valami hidratálóbbal. Sima baba testápoló tökéletes rá, nem kell ezért valami nagyon drága puccos cuccot venni ;)

Ilyenkor nyáron meg még érdemes napvédővel is (olaj, tej, krém) kenni, persze akkor, ha sok fény éri, mert látható helyen van. Azt sem kell eltúlozni, de évek alatt a napfény sokat fakíthat a tetováláson.

2018. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én neutrogenát használtam

mindig figyelek, hogy amit magamra kenek, az ne legyen tele parfümmel, nekem ez volt szimpi és jól is hidratál :)


[link]

2018. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a sima tégelyes nivea vált be.

Előtte oriflame-es általános testápolót használtam, de kipattogzott a bőröm (annak ellenére, hogy előtte is használtam már, a tetoválóm azt mondta, maradjon az, amit amúgy is használok), így olyat kerestem direkt, ami teljesen általános, hogy minél kevésbé allergizáljon. A Nivea bevált.

2018. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jovicc13 válasza:
Nekem a tetováló és tetovált ismerőseim mind a Bepantent ajánlották. Sokkal jobb, mint a legtöbb drága tetkóvédő krém.
2018. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, azt a gyógyulás után már nem javasolt használni, hámlasztó, csak rontaná a tetoválás minőségét.
2018. jún. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!