Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti honnan szereztetek ötletet/...

Ti honnan szereztetek ötletet/inspirációt a tetkótokhoz?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nézegetem a tetkókat, suliba, minden este úgy alszom el, de egyszerűen nem találtam olyan mintát/ötlet ötvözetet amit szívesen látnék magamon. Vannak tervek, de nem vagyok benne 100%ig biztos egyelőre, úgyhogy ennek idő kell. ( csak fekete tetkó jöhet szóba, kicsi fehérrel). Nézem pinteresten őket, fb csoportokba( a legtöbb ott nem is jön be) youtube, stb. Szeretnék tetkót meg uncsi a sima bőr, de nem találok még megfelelőt. Viszont ezért lesz jó hogyha varratásra kerül sor, mer több ideig gondolkodtam az adott mintán magyarul kevésbé bánnám meg, ilyen dologba nemszeretnék kapkodni, csak kezdek megijedni hogy nincs olyan ami nekem tetszene. Fantáziám nemnagyon van sajnos:D Szóval a kérdése(i)m az lenne, hogy ti honnan szereztetek ötleteket, és hogy döntöttétek el hogy ti igen, ezt akarjátok?

Köszi a válaszokat

17f



2018. máj. 28. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan dolgot varrattam magamra, ami mindennél többet jelent számomra. Egy szimbólum, de az egész családunk életét jelképezi.

Fontos, hogy olyan mintát keress, terveztess, ami sokat jelent számodra, és nem egy múló hóbort. Én 17-8 voltam, mikor kitaláltam, hogy szeretném magamon viselni. 3 Hete varrattam fel.

Van egy barátom, neki 4 tetoválása van. Mindegyik egy személyhez kapcsolódik, akik egykor sokat jelentettek neki,majd összetörték a szívét.

2018. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Emberekkel kapcsolatos dolgokat, főleg aki összetörné a szivemet, nem varratnék róla. De őtudja
2018. máj. 28. 22:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 tetkóm van, mindegyik egy fontos és pozitív eseményt jelképez az életemből.
2018. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ha nem tudod mit akarsz, akkor nem is akarsz valójában tetoválást.

Ne mások tetkóit akard másolni, döntsd el mi tetszik, menj el egy tetoválóhoz és kérd egy hogy rajzoljon neked valamit az elképzeléseidből. Persze nem dolgozik ingyen, de ez (is) a munkája

2018. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Metionin ***** válasza:
100%

A saját életemből és a dolgokból amiket szeretek. Az egyik tartalmazza a következőket: egy táj ahol otthon érzem magam, egy állat amiről a becenevemet kaptam (ezzel a névvel írom alá a festményeimet is) + a tájban a kedvenc fáim vannak, a másikat egy kedvenc íróm ihlette. A következő szintén egy állat lesz, ami a kedvenc állatom és szintén a kedvenc íróm művében (is) szerepel.


Amíg csak azért szeretnél tetkót, mert uncsi a sima bőr, addig hagyd. Majd idővel megérik, hogy van-e egyáltalán olyan dolog, amit szívesen látnál a bőrödön.

2018. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat

4es, mint irtam akarokxd csak nemtudom mit

2018. máj. 28. 23:01
 7/12 A kérdező kommentje:
És nem másolni akarok.
2018. máj. 28. 23:02
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én először is tudtam mit szeretnék kifejezni a tetoválással, mit jelentene nekem, és ahhoz kerestem szimbólumot. Tehát nem úgy voltam vele, hogy mindenképp kell valami, mert unalmas a sima bőr. Hanem jelent nekem valamit a tetoválásom. Szóval elsőként a jelentéstartalom volt meg, majd végig gondoltam, ezt mi fejezi ki. Nem az interneten nézegettem mások mintáit meg szimbólumokat, hanem azt néztem nekem mi fejezi ki azt a gondolatot amit tetováltatni szeretnék. Magamtól jutott eszembe a szimbólum, az számít nekem mit jelent, nem az, hogy az internet mit ír. Mikor kitaláltam mi lesz, még vártam a tetováltatással. Valahol olvastam, hogy ha megvan a minta, tegyük olyan helyre ahol naponta látjuk, és ha egy év múlva sem unjuk meg, feltetováltathatjuk. Én ezt csináltam. És onnan tudtam, hogy tényleg ezt szeretném, hogy a jelentése csak ennek olyan amit magamon viselnék, meg egy év után is akartam.
2018. máj. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát izé. Ha azért akarnék tetoválást, mert uncsi a sima bőr, akkor inkább nem tenném. :D No offense, de szerintem térj vissza a témára majd 4-5 év múlva.


Egyébként pinterest meg deviantart, és általánosságban a google. Viszont én tudtam, hogy mit akarok, csak a kivitelezés milyensége volt kérdéses, míg egyszer szembe nem jött egy olyan kép, amire azt nem mondtam, hogy igen, ez kell. :)

Egyébként, mikor megvolt, hogy Y stílus, Y minta, meg még egy-két kép, hogy ezen tetszik ez a része, a másikon az, akkor mailben elküldtem a kinézett tetoválónak, hogy tud-e vele mit kezdeni. Találkoztunk személyesen, elmondtam az igényeimet, ő meg rajzolt.

2018. máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igazából én nekem csak 1 van de már tervezem a következőt. Én az elsőt is úgy csináltam ami hozzám kötődik, én azért varratok magamra, hogy aki rámnéz az lássa milyen tipus vagyok, jelentéssel bir. Sose értettem azokat akik csak azért varrattak vmit mert "tetszett" ennél több kell.


Stilust lehet nézni pinteresten pl, ha varratsz és nem sufni tetoválóhoz mész akkor elmondod neki mit akarsz feltenni és tervezze meg neked. Pl: Mondod neki egy biciklit akarsz de úgy hogy dark legyen a háttere és ő megtervezi majd ha elkészül mondod hogy jó-e vagy valamit alakitson még, ha kész a vázlat akkor megcsinálja úgy hogy jó legyen és utána teszi is fel. Nagyon fontos a jó tetováló kiválasztása, olyat válasz akinek jó a referenciája. Ajánlom úgy válasz tetkót ami téged jellemez vagy az életedben forduló pont. :)

2018. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!