Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ful mogotti tetovalassal...

Ful mogotti tetovalassal hajmosas?

Figyelt kérdés

Penteken tetovaltattam, 2 napig foliaztam, most mar csak jovohet hetvegeig kenegetem bepanthennel aztan testapoloval utana.

Heti 1x mosok hajat altalaban igy nem szenvedek nagyon, nem akarom aztatni.

Viszont... hajmosas elott mindig 6-8 oraig olajos pakolast hagyok fent, samponba is olajos szer van keverve es fent hagyom 2 percig, utana balzsam 3-4 perc, na meg persze, hogyha borotvalok akkor allok a zuhany alatt.

Rovidebb hajam van nem tudom feltuzni amikor vizes.

Szoval kb mikortol terhetek vissza a rendes feloras zuhanyrutinomhoz? Es jovohet penteken mar megkellene mosnom, ott csak gyorsan mossam at, nem tehetek meg a hajamra olajos pakolast? (Hajhosszakra, aztan zuhanysapka a fejemre es arra torcsi)

Esetleg ragasszam le foliaval amig zuhanyzom?

Koszonom az otleteket tippeket, elso tetkom igy nem tudom, mikor mennyi viz, olaj,sampon erheti


2018. jún. 10. 12:18
 1/1 Metionin ***** válasza:
Átfolyó víz érheti, én kartetkókkal bár de simán zuhanyoztam 25-30 percig amikor hajat is mostam (meg szőrtelenítés stb.). Ha a tetkóra nem megy rá a pakolás, nyugodtan tedd fel. Ha olajos, akkor ha felfelé simítod a hajad, úgy marad elvileg.
2018. jún. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!