Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás után lehet strandolni?

Tetoválás után lehet strandolni?

Figyelt kérdés

Szombaton csináltatnám délután. Vasárnap viszont utazunk.

Napozni nem napoznék, de azért szeretnék belemenni a vízbe.

Első tetoválás lesz.



2018. jún. 12. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ami kifejezetten TILOS a gyógyulás során


– a tetoválás áztatása (zuhanyozni persze szabad)

– napozás, szoláriumozás, barnító krémek használata

– kaparás, vakargatás stb.

– a kialakuló vékony varr leszedegetése

– bármilyen fürdőzés a friss sebbel (tó, kerti medence, uszoda stb. használata egyaránt tilos!)

2018. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 $$$$$ ***** válasza:
100%
2 hétig nem mehetsz strandra.mert nagy a fertőzes veszély. Es még más dolgokra is kell vigyazni . De nem írom le mindet mert a szalonban úgy is elfogják mondani :D .
2018. jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2 hétig tilos a vízben áztatás, ami azt jelenti hogy a max. egy gyors zuhany, de az első 1-2 nap az sem, csak kis nedves áttörölgetés.

Nagyon hülye időpontot választottál..

2018. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :(
2018. jún. 12. 19:21
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha neked szabad tetovást csináltatni és mások előtt mutogatnod, akkor én ki kitehetek a fejemre egy " lenézem a tetovált embereket " táblát? Egészen gusztustalan a strandon látni mások tetoválását. Vagy akárhol.

Jöhet a lepontozás.

2018. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 $$$$$ ***** válasza:
Köszönjük az értelmes hozzászólást kedves utolsó 😂 . A hozzászolásodbol itelve képzelem milyen agyi színten lehetsz , tehat en meg teged nézlek le 😂😁 . És egyszerüen nem érzem hogy a sok tetkó ellenes miért nézi a tetoválás kategoriat XD. Eleg élettelen aki azt nézi amit nem szeret és azt élvezi hogy másoknak beszologat. Élőeben meg egy szót se mer szólni 😂 . És azt se értem miért nem tudod elfogadni hogy valakik szeretik a tetkókat. Én sőt szerintem egy tetovált ember se kér szamon ,hogy neked miért nincs. Tehat te is tartsd magad ehez és tartsd meg a véleményed mert szerintem senkit se érdekel...
2018. jún. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 $$$$$ ***** válasza:

Kérdező a szalonban kérdez meg mindent. De azert belinkelek neked egy eleg jó oldalt a tetkó kezeleséröl ha valamiben esetleg elbizonytalanodnal 😁 :



[link]

2018. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
5, fogadok sokaknak meg a fejed gusztustalan, mégsem húzol rá zacskót. Vagy a jellemed, mégsem maradsz a 4 falad közt..érted.
2018. jún. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehetni lehet, de azzal a tetoválás minőségét és a fertőzés veszélyét kockáztatod. A tetoválók nem javítják ki az olyan tetoválást garancián belül, amit te "direkt" teszel tönkre. Egyszerűen még ma szólj a tetoválódnak, hogy nyaralás utánra tudsz csak menni. Egy normális tetováló megérti ezt, mivel tudja, hogy ne lehet vele sem pancsikolni, sem a tűző napon lenni. Az előleg ilyen esetben nem veszik el. Viszont mielőtt leegyeztetnél vele egy másik időpontot, úgy nézd át a naptárad, hogy biztos legyél benne, hogy utána 2-3 héten át a víz közelébe sem mész.

Hiába nem napoznál, a vízben is ér nap, nem is kevés.

Kedves #5-nek válaszolva, igen, ahogy más tetováltathat, úgy te is járkálhatsz a nyakadban, vagy a fejeden egy ilyen táblával. Maximum ne csodálkozz, ha valamelyik divat tetovált (amit én is, mint tetovált, elítélek) nagy benga állat olyat csap rád, hogy a mentősök csak spaklival kaparnak össze.

Van egy véleményed, ahogy másnak is, a vélemény nyilvánítása teljes mértékben szabad, de a tetovált ember is kinyilváníthatja a tábládról alkotott véleményét. Vannak igenis, nagyon szép, minőségi tetoválások, amiket jó nézni, de amikor látok egy borzadályt, amit jó esetben valami nagyon kezdő kontár csinált egy tűvel és tolltintával, akkor feláll a szőr a hátamon, de attól még a véleményem magamban tartom, hiszen nem minden ember ennyire sötét.

2018. jún. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :)
2018. jún. 13. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!