Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Gáz, ha valakinek úgy van...

Gáz, ha valakinek úgy van tetoválása, hogy nincsen különösebb oka vagy jelentése, hanem egyszerűen csak tetszik neki?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 09:26
 1/7 anonim válasza:
28%
Te dolgod, de ha nincs jelentése, 10 év múlva már bánni fogod.
2018. júl. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem feltétlen kell mélyebb jelentés, a lényeg, hogy azonosulni tudj vele.
2018. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Az csak legenda, hogy kell, hogy legyen jelentése, különben nincs értelme. A tetoválásnál az a fontos, hogy nézzen ki valahogy, mert örökké rajtad marad, szóval hiába van jelentése, ha csúnya.
2018. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont most varrattam, szimplán nagyon tetszett az adott minta, hasonló medált évek óta hordok, kicsit furán néznek mikor nem kezdek valami hatalmas szentimentális dumába hogy hát ez ez és ezt jelképezi a lelkemről metaforikusan hanem annyit mondok hogy "nagyon tetszett ez a minta és jól néz ki"
2018. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Desintegrator válasza:

Szerintem jo, ha az ember a nyomot hagyo dönteseknel figyelembe veszi az idö dimenziojat is. Es mint fiatal, megprobalja elfogadni azt a tenyt, hogy nincs eleg tapasztalata es olyan jövökepe ahhoz, hogy tudja mit akar hosszu tavon. Van kivetel, de ugye az csak a szabalyt erösiti.

Szoval szerintem ilyen dolgokat nem kell eröltetni, mert megbanhatod. Hidd el, hogy sokkal bölcsebbnek fogod magad erezni kesöbb, ha most nem teszed. Kesöbb meg lesz ra alkalmad... ha meg csak azert tenned, mert masoknak is van, es azt hiszed trendi, akkor hatarozottan az a valasz, hogy az gaz.

2018. júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért, akkor mi van, ha van jelentése? Ha meghalt valakid, akkor már indokolt, hogy a bőrödre varrd a dátumát? Szerintem minden tetoválás hülyeség, akár van jelentése, akár nem.
2018. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Long Forgotten Son válasza:
Igen, gáz... divat lett és kár érte...
2019. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!