Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerül egy lézeres...

Mennyibe kerül egy lézeres tetoválás eltávolítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy kb 2 hónapos fekete színű korona tetkóm a nyakamon. Pontosan olyan mint Malumának.

De azért itt egy kép is: [link]

Mennyibe kerülhetne egy ilyet eltávolítani egy lézeres bigyusszal? 4-5 ezret olvastam, de láttam már 16 ezres árat is. Debrecenbe mennék szívesen, azért mégis csak ott vannak tapasztaltabb emberek a közelbe.

Illetve a kérdés még, hogy mennyire fáj 10/?

Előre is köszi a választ!:)



2018. júl. 24. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Beírtam google-be és már az első találatnál kiadta az árakat, nem nehéz megkeresni a neten.

[link]

Ha lentebb mész az oldalon akkor megtalálod hányszor hanyas tetoválásnál mennyibe kerül.

De azért bemásolom, ha nem találnád:


5×5 cm (25 cm² méretig, kisméretű tetoválások esetén) 6.500 Ft

10×10 cm (100 cm² méretig, közepes méretű tetoválások esetén) 11.000 Ft

20×20 cm (400 cm² méretig, nagyméretű tetoválások esetén) 19.000 Ft


Ez szerintem az utolsó kategória lesz, azaz a 19.000 ft.

2018. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jaa, bocsi nem figyeltem, a karon lévőt néztem. Akkor ez olcsóbb lesz. :D
2018. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Na tök jó, és mennyire fájhat? Ezt esetleg megtudod mondani?
2018. júl. 24. 23:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam hogy kapsz érzéstelenítőt és akkor egyáltalán nem érzel belőle semmit :)
2018. júl. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fajdalmas sajnod
2018. júl. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 SzilKa ***** válasza:

Egy lézeres alkalom árát a fenti válaszolók már írták, de ne felejtsük el, hogy egy tetoválás eltüntetéséhez nem elég egy alkalom, 5-6 alkalom biztos szükséges. Kér alkalom között is várni kell 1-2 hónapot. Teljes eltűntetést ráadásul így sem garantálhat senki, csak halványítást.

Fájdalom téren rosszabbak mondják, mint magát a tetoválást.

2018. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Enyémen biztos nem kell átmenni 5-6x mivel csak 2 hónapos, kicsi, és fekete.

Vagy ez nem számít?

2018. júl. 25. 12:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól még ugyanúgy szükséges 5-6 alkalom.
2018. júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat.
2018. júl. 25. 13:52
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Többféle eltávolítás van.

Debrecenben, ha jól látom, jelenleg lézeressel csak kozmetikusok foglalkoznak, eléggé magas árral. Ott egy 5x5-ös 15-20 ezer/alkalom. Ebből 6-8 alkalom kell. Ha jól gyógyul, akkor 3 hetente lehet menni, de érdemes inkább 4 hetet rászánni. Tehát így kb 140 ezer lesz összesen. Persze, hűtik, hogy ne fájjon, de attól még piszkosul fáj. Szó szerint éget. Utána meg viszket és vakarni tilos.

Főváros messze van tőled, de talán mégis megéri felutazni 1-1 napra. Főleg, ha össze tudod kötni valami mással is. Telekocsival eléggé olcsón feljutni, legdrágább egyedül kocsival, utána tömegközlekedés, majd ha ketten vagytok 1 kocsiban és felezitek a költségeket.

A több alkalom szinte biztos. Az, hogy friss, semmit sem számít. Ha 1 napos lenne, és valaki nekiesne egy magnummal, bő vizes körülmény között, akkor is legfeljebb a felét, ha ki tudná szedni és pokolian fájna.

Sajnos ez van. 4-5 alkalom után fogod már látni, hogy halvány a tetoválás, de még ott lesznek a nyomai. Kb úgy számolj, hogy minden lézerezés után nagyjából a pigmentek 40-60%-t tudják szétbontani. Így az legnagyobb változás az első alkalom után lesz, de a teljes eltűnéshez olykor kell a 7-8 alkalom. (Ez csak az egyszerű fekete miatt... ha színes lenne, több kéne, főleg, ha zöld, vagy sárga.)

Ez neked ilyen tanulópénz ;)

2018. júl. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!