Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csak én érzem, hogy tetovaltké...

Csak én érzem, hogy tetovaltként sokszor rosszallóan néznek rám az emberek?

Figyelt kérdés
Sokszor érzem, hogy lenéznek, megbélyegeznek az emberek a tetoválásaim miatt. Miért gondolják, hogy akinek van tetoválása, az kevesebb, rosszabb annál, akinek nincs? Legfőképp azok véleménye érdekel, akiknek nincs tetkója, és nem is akar.

2018. aug. 1. 09:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Az elején engem is zavart,hogy megnéznek viszont már hozzá szoktam. Én rendőrként dolgozok és nem kötöttek bele soha se a nyak tetkomba pedig régen még tilos is volt. A mai világba a tetoválás teljesen elfogadott lett.
2018. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó: az megvan, hogy pár hete kiszivárgott, hogy tisztavatáson Orbán megjegyzést tett arra, hogy az egyiknek tetoválása van? :D
2018. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok ismerősöm van, aki tetovált, és semmivel nem rosszabb emberek, mint mi. Sajnos sok ember azért néz rád rosszallóan, mert szimplán tahó, és kell neki valaki, akit meg tud bántani. Nem tehetek róla, de én jobban elítélem azokat, akik ok nélkül ítélkeznek valaki felett.
2018. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem sok ismerősöm van, aki tetovált, és semmivel nem rosszabb emberek, mint mi."


Senki nem mondta, hogy rosszabb emberek. Én csak annyit mondok, hogy nem túl megfontolt az, aki tetoválást csináltat. Meg szerintem nem is ízléses, mert a bőr összefirkálása nem néz ki jól, de ezen lehet vitatkozni.

2018. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
13-assal teljesen egyetértek!!
2018. aug. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
35%
Nekem nincs és nem is lesz soha tetoválásom, én "barbár" dolognak tartom, és kiráz a hideg tőle, ha látom valakin. Egy balatoni strandon teljesen ki tudok ezen borulni. Biztos akaratlanul rosszallóan nézek, pedig nem akarok, de nem bírom a látványát.
2018. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!