Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ma csináltattam a tetkómat,...

Ma csináltattam a tetkómat, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ha lefóliázom két perc után már be is izzad.Mi a teendő ilyenkor?Nagy baj hogyha nem teszek rá fóliát?

2018. aug. 3. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiába kell fóliáztatni. De miért nem beszélted meg a tetoválóssal? Biztos vagyok benne, hogy elmondta, hogy kezeld a friss tetoválásodat.
2018. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Régi fólia levesz, kidob, antibaci (vagy baba) szappannal kevés vízzel lemos, papírtörlővel felitat (nem dörzsöl, csak itat!), majd bepanthennel vékonyan (nem vastagon) bekenni, és friss, tiszta új fóliát rá. Ezt 3-4 óránként eljátszod, éjjelre fólia. Nem baj, ha izzad, normális. A fóliát 3adnaptól el lehet hagyni, és csak akkor fóliázni, ha olyan helyre mész, ahol por, kosz, piszok, vagy akármi éri, ami beleragad (pl ágyikóban alvás). 5-6 nap után végleg el lehet hagyni, de kenni kell folyamatosan, ne száradjon ki.

Alapvetően hasonlóan, bár minden tetoválónak van egy jól bevált módszere, amit ő mond, azt kell csinálni, arra vállal garanciát és minőséget.

2018. aug. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezeket mind megcsináltam.Tetkósom azt mondta hogy ha izzad inkabb ne legyen rajtam,mert akkor jon a festek is le.
2018. aug. 4. 10:18
 4/4 anonim válasza:
Nekem azt mondta a tetoválóm, hogy 3-4 óránként kenegetni kell (amit már ugye mondtak előttem), és másnap mindenképp hagyjam a fóliázást. De még utána 5 napig kell kenni.
2018. aug. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!