Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hol fàj jobban és kevesbé a...

Hol fàj jobban és kevesbé a tetovàlàs?

Figyelt kérdés
Kézfejre és alkalra szeretnék
2018. aug. 5. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Minél csontosabb a testrész annál fájdalmasabb a tetoválás. Kéz-lábfejen nagyon tud fájni. Alkaron kevésbé. Persze számít az is, hogy ki mennyire bírja a fájdalmat.
2018. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mint alkotó mondom:


Igen vannak átlagosan fájdalmas pontok, de amúgy változó.

Emberfüggő s hogy kinek mekkora a fájdalomküszöbe.


Kézfej mivel tele van idegekkel kellemetlen tud lenni. Az infúzió is kellemetlenebb ott (kórházi dolgozó haverom szokott mesélni xD).


Alkaron elég vegyes tapasztalatok vannak, bírják s nembírják.


Valakik beivva jönnek jókedvvel a fájdalom enyhítése miatt.


Ha igazán akarod úgyis megcsinálod.


Én nyelvem szuratásával voltam így.


Mindenki mondogatta milyen sz%#, fájdalmas, hogy beduzzad...

Nálam semmi gond nem volt csak ittam a gyulladás csökkentő mentolos teát.

Néztek is mi a franc.


N

2018. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kézfej csontos szóval elég húzós, az alkar változó, belül azt mondják kicsit jobban fáj de relatív, én pl síri kussban végigfeküdtem 4 órányi gerinctetkót (a kontúrt aztán mikor elkezdte színezni a 3 órája tetovált részt majdnem lefordultam a székről és taknyom-nyálam összefojt :D következő alkalommal nem volt baj inkább a bőröm nem bírta már) aki varrt meg mesélte hogy bejött egy kétajtós szekrény motoros csávó hogy a gerincére akar varratni ugyanoda mint én, ő meg 10 perc után konkrétan elájult.
2018. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kézfej, bár a könyök és a könyök hajlat is tud pocsék lenni.


Aki meg berúgva jön, azt jobb helyről úgy bacják ki mint a macskát sźarni.

Mert hogy:

-A berúgás vérbőséget okoz, mert ugye a test próbálja kimosni magából az alkoholt. Ha direkt jól kivérzed a tintát, tuti sokág fog tartani mire beléd könyörgik az összeset. Nem éri meg.

-Másrészt meg a beleegyezési nem fog menni, mert csak józen felnőttként járulhatsz hozzá hogy megcsinálják.

2018. aug. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem ma volt vádli, de két és fél órát bírtam csak, mondjuk most épp havizok, az miatt meg undorítóan érzékeny a bőröm, szal eléggé fájt, bevallom, hogy szinte az egészet végig bőgtem.


A tarkómnál meg sem éreztem, a derekamon pedig volt érzékeny rész, de alapvetően bírható volt. A vádlimat pedig majd két hét múlva befejezzük.

2018. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!