Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lehet valahogy tartósabb a...

Lehet valahogy tartósabb a (kamu) tetkó?

Figyelt kérdés
Nem igazi tetoválásról van szó. Rendeltem egy vízzel felrakható tetkót, elég nagyot, az egész karomat kitölti. Kiváncsi vagyok milyen lenne ott egy nagy tetoválás ezért gondoltam kipróbálom így. Arra lennék kíváncsi, hogy van-e valami trükkje amivel ez a “kamutetkó” tovább fent marad vagy egy picit tartósabb lesz, nem jön le 1-2 nap alatt..?

2018. aug. 16. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Fekete hennával 3 hétig is látszik.
2018. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Első, a fekete henna durván allergén, én nem ajánlanám.


Normális henna, ami ilyen neonzöld por és te főzöd, az igen.

2018. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felragasztás előtt alaposan dörzsöld meg a bőröd mosás közben, hogy az összes hámlásban lévő felhám kopjon le. Utána töröld meg, majd valami alkoholos törlőkendővel tisztítsd zsírmentesre. Felragasztod, majd utána hajlakkal tudod valamennyire fixálni. Persze így is le fog kopni.

Léteznek még tetoválás harisnyák (lábra, kézre egyaránt), amik úgy tűnnek mintha ott lenne. Az nem kopik le.

Henna azért nem jó, mert azzal szépre és feketére nem tudod megcsinálni hosszú távon. Pláne nem magadnak és egyedül.

2018. aug. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!