Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van, akinek innen az oldalról...

Van, akinek innen az oldalról jött össze egy tartósabb (vagy kevésbé tartósabb) kapcsolata? És akikkel találkoztatok? Meséljétek el, légyszi! :D

Figyelt kérdés

Nem nagyon hiszek a netes ismerkedésben,főleg,mert eddig sosem volt szerencsém. Ami elsőre olyan szépnek tűnt,utólag derült ki,hogy túl szép,hogy igaz legyen,és a legtöbb esetben nem is a külső,hanem a viselkedés miatt. Kíváncsi vagyok,nektek hogy sikerültek a "GYK-s találkozások" és mi lett belőle,mennyiben tért el az itteni énje az illetőnek attól,amilyen személyesen is volt,stb..:) Lehetőleg írjátok oda,mennyi idősek voltatok és fiúk vagy lányok vagytok.:) Köszi a válaszokat!

17L



2013. júl. 10. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én itt jöttem össze a baátommal:) már 10 hónapja együtt vagyunk:)
2013. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyszer találkoztam innen egy lánnyal, de nem volt benne semmi, ami megfogott volna, gondolom őt se fogta meg semmi belőlem, szval nem lett folytatása.

17/f

2013. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meny inkàbb aludni cica (>.<)
2013. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem meg már itt egy lányt, de inkább nem részletezném :D Ez a sötét múltam egy darabja XD
2013. júl. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én itt találtam meg az igazi szerelmet :)))

már 4 éve együtt vagyunk és boldogok vagyunk

csak ismerkedtünk kicsit lódítottunk mikor elősször írtunk de mikor találkoztunk egy nagyot röhögtünk az egészen és kész ennyi volt, 160 km-re lakunk egymástól mégis szeretjük egymást teljes szívből és van jövőképünk persze még fiatalok vagyunk de vannak céljaink :)) 19/L 20/F

2013. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én találkoztam valakivel, de csak úgy, hogy beszélgessünk...Hát, nagy csalódás volt. Fél óra után felhívtam a haverokat, hogy buli van Aprajafalván, menjünk sörözni, és csocsózni inkább :D

Aztán nem is olyan régen, pár hete találkoztam még valakivel, és hát...azóta összejárogatunk, sokszor gondolunk egymásra...komoly kapcsolatot nem akarok, és Ő sem, de nagyon jól elvagyunk, kb 4 naponta találkozunk :)))

2013. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sosem próbáltam de nem nagyon hiszek ebben a netes dologban... 18F
2013. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!