Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért van manapság minden...

Miért van manapság minden második nőnek tetoválása?

Figyelt kérdés

2018. szept. 4. 16:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Miért van az, hogy "manapság" rengetegen belepofáznak más dolgaiba?
2018. szept. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
A minden 2. azért elég nagy túlzás. Amúgy szerintem mert mára már sokkal elfogadottabb így többen mernek csináltatni, meg maguk a tetoválások is kifinomultabbak lettek
2018. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Mert divatos, tetszik nekik, amúgy meg az ő dolguk. Én sem vagyok tetkó párti, de elfogadom, ha valakinek tetszik és nem igazán érdekel ki mit tetováltat magára.
2018. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
Mert fejletlen tudattal rendelkeznek jelenleg! "Majmolják egymást!! Szánalmasak...
2018. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 $$$$$ ***** válasza:
30%

Hát sajnos nincs minden második nőnek pedig jó lenne mert úgy könnyebb lenne tetovált barátnőt találni . Szerintem nincs túl sok lánynak tetkója ,olyat pl. nem is ismerek személyesen akinek sok tetkója van. Pedig az nagyn bejön 😍 . Szerintem minnél több tetkó van egy lányon/nőn annal jobb XD . Nekem jelenleg egy tetkóm van de még akarok legalább 5 öt Xd .

18/F

2018. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ugyanazért, amiért ma már 100-ból 99 "ember" cigizik -.-
2018. szept. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%

Azért ez elég erős túlzás. 19 éves vagyok, és a korosztályomból kb. 8 lányt ismerek, akinek van, ha csak a volt évfolyamtársaimat számolom (pedig az ország egyik legnagyobb létszámú iskolájába jártam).

Egyébként az ok, amiért csináltatnak, hogy jól néz ki, nekem is van 2 közepes méretű, de letisztult és nőies, eddig mindenki agyon dícsérte.

2018. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom miért lett törölve a válaszom, szerintem akkor se baj, ha valaki így akarja kifejezni magát.
2018. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Annak van tetoválása, aki szereti őket, akinek tetszik magán, akinek jelent valamit. Ez nem nem vagy gyakoriság kérdése. Nekem is van egy a hátamon, számomra sokat jelent, az életem egy szomorú, nehéz időszakát jelenti, afféle motiváció, emlék, ha ránézek, hogy „ ezt is leküzdöttem. ” Anorexiás voltam, a tetkóm egy félig csontváz nőt ábrázol, az egyik oldalon lángokkal, a másikon virágokkal és fehér madárral. Aki meg divatból,azért varrat, mert van a szomszéd Gabinak, az olyan is, és valószínüleg hamar megbánja majd az illető. 19/l
2018. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Amiért minden másosdik férfinek... ;)
2018. szept. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!