Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért van manapság minden...

Miért van manapság minden második nőnek tetoválása?

Figyelt kérdés

2018. szept. 4. 16:47
1 2
 11/17 anonim válasza:
14%

Számomra a jelentése: magamutogatás, kivagyiság, feltűnés. Kivételek persze vannak, a kivételeket elfogadom. A többiről az a véleményem, jobb lett volna, ha az agyát csiszolta volna a testének szépítgetése helyett.


Romlik az emberek szépérzék is. Hogyan néz ki ma sok lány? Iszonyú kövérek, combjaik, mint a tehéné. És milyen ruhát hordanak? Amiben jól kidombordnak bájaik.

Vajon mikor jön el az idő, amikor már a férfiak is péniszre feszülő selyem nadrágot fognak hordani? ...nem sokára.


Ide tartozik a pirszing is. Ma sok helyen/témában/ a látvány kapja a fő szerepet. A viselőjüknek a látvány/látszat a fontos. Ide sorolom akár a látványpékséget is. Hogy miből áll az a kenyér, egészséges-e, az nem számít, csak jól nézzen ki.


Hogy még keményebben fogalmazzak: én nem engednék gyerekek közé (óvoda, iskola) elhízott, tetovált, pirszinges, segrefeszülős megjelenésű embereket.

2018. szept. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Sághegyi Péter válasza:
35%
Vannak akik a divatot majmolják. Én soha nem csináltam vagy vettem valamit mert mások is azt csinálták. Az én ifjú koromban tetoválása csak a matrózoknak és a sitteseknek voltak. Néha katonáknak is.
2018. szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 TeaCup válasza:
100%
Könyebben elhatározzák magukat mint régen, mert manapság már fejlett a tetoválás eltávolítás is (lézeres úton, nyomok nélkul ellehet tüntetni pár hónap alatt), így a tetoválás többé nem feltétlenül egy életre szól.
2018. szept. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
97%

Kedves 4-es!

Tetováláss, jogi diplomával, két nyelvvizsga bizonyítvánnyal és “fejletlen tudattal” rendelkező nőként úgy vélem a legésszerűbb megoldás az általánosítás terén adódó kis problémádra az lenne, ha vissza mennél a barlangodba és nem próbálnál a “fejletlen tudatú” emberek között intelligensnek tűnni ha nem vagy az!

Szép napot!

2018. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
23%

Azért remélem, nincs minden másodiknak. De különben, szerintem még divatból sem csináltatna mindenki, akinek tetszik, mert kell hozzá egy bizonyos személyiség. Ami manapság gyakoribb, úgy néz ki.

Az sem igaz, sajnos, hogy nyomtalanul eltávolítható.

Talán a biológia hanyagolása is könnyebbé tesz valakit a tetoválásra.

2018. szept. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
mert idegesíteni akarjuk a finnyás fiúkat :D:D:D:D:D
2018. okt. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Long Forgotten Son válasza:
0%
Azért mert már DIVAT lett... sajnos manapság már az számít "egyéniségnek" akin nincs valami firka... pláne, amiket magukra varratnak: tipikus snassz szarokat, amivel hagy ne példálózzak hisz te is látod...
2019. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!