Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást szeretnék azt is...

Tetoválást szeretnék azt is tudom mit hova apukám megengedi de nem támogat anyukám ugyanigy szerintetek?

Figyelt kérdés

Igazából az ötletem tartják hülyeségnek. Idézetet szeretnék a tarkomra ami nekem sokat mond el... Pl:"A három legnehezebb dolog az életben:bízni hinni megbocsátani. És hogy apum szerint ennek nincs értelme barmennyire is igaz az idezet hogy magamra irassam örökre.. Es hogy mért nem életre szólot keresek nagy költőktől mint pl Madách:mondottam ember küzdj es bízva bízzál...

Meghogy majd az lesz a menő kesobb akinek nem lesz.. De mondom neem divat miatt akarom hanem mert megfogott tetszik az az idezet amit nem akarok elfelejteni.. Erre meg azt mondja akkor minek a tarkomra ha ott sose látom..

Szerintetek?



2018. szept. 15. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én messzire kerülném azt, aki volt annyira ostoba, hogy egy ilyen kiscsajos Facebook “bölcsességet” mások kedvéért a tarkójára varratott. (Mások kedvéért = te úgysem látod) Esetleg még a tipikus idézetek alatti, naplementébe merengő, csodaszép, szomorú tekintetű fiatal nőcikét is tetováltasd oda, úgy lesz teljes az elmebaj.
2018. szept. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A korodat nem írtad, de 16-17-nek tippelnélek (ne haragudj, ha több vagy). Apudnak igaza van, egyrészt azért, mert ez tényleg tipikus insta/facebook idézet, ami egy idő után nagyon gáz lesz számodra is, másrészt ha egy ember motivációs, magának sokat jelentő tetoválást csináltat, azt azért teszi, hogy ha ránéz a tetoválásra, akkor erőt merítsen. A tarkódat tükörben sem látod.
2018. szept. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem se akkora idézet, olyan amit más a profilképe alá ír, én nem varratnám magamra bár nem is vagyok nagy idézetes.

Ha valaha idézetet akarnék az az lenne hogy "your wings were ready but my heart was not" (a szárnyaid készen álltak de a szívem nem) mert olyan kisállatokat tartok akik relatívan rövid életűek de még ezen is vacilálok, majd egyszer lehet de igazából annyira szentimentáslisnak tartom hogy lehet még meggondolom magam.

2018. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!