Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválást tegyek?

Milyen tetoválást tegyek?

Figyelt kérdés

20/F


Örök szerelem tetoválást szeretnék és szerencsehozó tetoválást.


Milyen szimbólumot tudtok ajánlani örök szerelemre és szerencsére. Nincs barátnőm, Szabados vagyok.


Köszi a válaszokat.


2018. szept. 16. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Már legalább ötödször tetted ki ezt a kérdést. Nem értem minek. Mindig megírják neked, hogy ha te nem ismered magad annyira, hogy tudd, milyen szimbólumot viselnél örökké, akkor idegenek honnan tudják? Ennyit írsz, hogy szerencse, meg örök szerelem. Ezt mindenkinek más szimbolizálja. Ennek ellenére, egyszer már adtam tanácsot neked. Tetováltathatnál olyan állatot, amelyik egy életre választ párt magának. Ha ez nem tetszik, (gondolom nem, mert megint kitetted a kérdést, tehát nem tetováltattál még) akkor keress fel egy tetoválót, és mesélj neki magadról és arról mit tudnál elképzelni tetoválásként. Az itt leírtnál kicsit részletesebben fejtsd ki a tetoválással kapcsolatos elképzelésedet. Ha még tényleg semmi ötleted nincs, ezért nem akarsz egyelőre tetoválóhoz menni, akkor gondold végig, milyen szimbólum illene az örök szerelemhez és szerencséhez. Esetleg nézegess Pinteresten vagy más oldalon ötleteket. Az viszont biztos, hogy csak te döntheted el mit szeretnél.
2018. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ami neked azt jelenti.

Nekem pl egy holló koponya és egy hold van a bal combomon, majd ki lesz egészítve egy ankh-al és egy pentagrammal (meg lehet egy bájitalos üveggel) nekem pl ezek a kabaláim, előbbi 4 mert medálként sokat hordtam és ezek a kedvenceim utóbbi meg csak szeretek ilyen tárgyakat gyűjteni, szeretem a pici üvegcséket bennük színes lötyikkel

2018. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!